Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de megaláztam, újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de megaláztam, újra akarta kezdeni, én ellöktem magamtól, mégis fáj. Mi ez?

Figyelt kérdés
2 hete szakítottam a volt párommal, ő sokat bántott érzelmileg,és én eltávolodtam tőle, más férfiakkal kezdtem tartani a kapcsolatot,de meg nem csaltam. Azóta zaklat szinte, állandóan keres, én hazudozok neki a szakítás óta, épp mit csinálok, hova megyek,bár már szerintem nem tartozik rá.Ma újra jött értem,találkoztunk,ő újra meg akarta beszélni. Mondta azt várta a nyakába ugrok, bocsánatot kérek és folytatjuk.Azonban rideg voltam, és elutasító.Nem éreztem,hogy meg kéne puszilnom,hozzá nyúlnom. Bántottam,aláztam sajnos szavakkal,a rengeteg sérelmemmel. Ő tűrt,és nyelt,azt mondta sose szeretne fájdalmat okozni nekem. Azt vallom szeretem, sírtam miatta ma is,mi lehet ez? Végleg elvesztettem, a környezetem szerint így jó,az eszem is tudja,de vajon megéri arra hallgatni? Nem a szívemre kéne,amit az együtt töltött boldog pillanatok éltetnek? 20/L
2009. aug. 6. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
ez elég zűrzavaros amit írtál. Egyik sorod arról szól hogy szereted a másik sor megcáfolja ezt. Szerintem magadban el kéne gondolkodnod ezeken a dolgokon, mert más helyetted nem tud dönteni. Szereted? Akkor beszéljétek meg, és legyetek boldogok. Nem szereted? Akkor meg minek filózol hagyd a francba az egészet, mond neki hogy szálljon le rólad. Szerintem ennyire egyszerű.
2009. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre, és próbáld kihozni a legjobbat a fiúból. "Szeresd ki belőle a jót."
2009. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első sorban ez baromság, ha nem szereted, akkor közöld vele és keress mást. Viszont, ha szereted, akkor pedig próbáld meg nem el lökni magadtól.
2009. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!