Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? O. O

Figyelt kérdés

Van egy fiú egy ideje tetszik.. :) (kb. fél éve.)

Egész évben nagyon jól el voltunk minden hétvégén szinte egy helylen voltunk.. szóval eléggé össze melegedtünk..gyakorlatilag már ment a story hogy járunk stb. (I love falusi öreg nénik. <3 xD)

Aztán Falunapon barátnőm 2 fiú barátjával voltunk (tesók) és mivel szerettük vna hogy össze jöjjenek ott hagytuk őket míg mi el mentünk inni valóért, de idő közben oda ment az én "kiszemeltem"..hát és mivel mi kettesben voltunk azzal a sráccal eléggé félre értette..

És ilyet szólt bnőmnek hogy: "Csak akkor beszélek x-el (x=én) ha nincs jobb társaságom.

Elég szarul esett főleg mert azon a bálon akartam elmondani hogy nem csak barátként szeretem.. :/

Utána héten rá kérdeztem amire a válasza hogy: Úgy is elvoltál azzal a bu*val gondoltam úgyse érdekel.. aztán elmondtam neki hogy mi volt.. meglepődött..


megint minden tiszta jó.. ismét ölelget stb.


*ismét bálon vagyunk*(előző 7vége)

felkért egy srác táncolni én meg mentem mert ugye nem illik elutasítani meg amúgy is haverok vagyunk.. (:

Erre besértődött.. "Menjél táncolni a (név)káddal..

Utána felkérte őt a falu rib*nca táncolni és hát tudja hogy utálom de ment vele.. én közben barátnőmmel beszélgettem.. háttal ülve neki.. barátnőm azt mondta hogy végig csak engem figyelt..


Olyan tök fura.. miért csinálta?

(ne írjátok hogy tudom én stb. mert tényleg nem .. baromira össze vagyok zavarodva..:/)

Előre is köszönöm az ÉRTELMES kommenteket.



2012. okt. 14. 16:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Azért csinálta,mert nem lehet több 16 évesnél.

Elég gyerekesen viselkedik.Féltékeny

2012. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ovoda
2012. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
khm. "..ÉRTELMES.."
2012. okt. 14. 20:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Baromira féltékeny:) Kezdetnek megteszi:)
2012. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És hogyan tovább?:D
2012. okt. 15. 17:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Úgy tovább, hogy kérd meg a srácot, nőjön fel!!

Attól, hogy hisztizik, mert szóba mersz állni más fiúkkal is, miközben még csak nem is jártok, még nem fogsz beleszeretni. Kezdjen el viselkedni értelmes emberként, akkor esetleg szentelhetsz neki több figyelmet. (mellesleg én is fiú vagyok, de a kszemelted fajtájától agyfas*t kapok. Ne hisztizzen, hanem kisfiú helyett legyen inkább férfi)

2012. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. okt. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát igazából én alapból is mindig vele vagyok és szeretem a társaságát.. mert amúgy értelmes.. de ez olyan..fura.. de (ha tényleg féltékeny) akkor aranyos ..^^ o.o

amúgy én szívesen járnék vele.. sőőt.. de sajnos nem igazán merek lépni mert eléggé félek a vissza utasítástól..:/

14-14

2012. okt. 16. 14:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, hogy szerinted aranyos, ha hülyén viselkedik?


I don't want to live on this planet anymore...

2012. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem az az aranyos hogy hülyén viselkedik.. hanem hogy (ok nélkül) tiszta féltékeny..
2012. okt. 16. 15:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!