Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnak magukról azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak magukról azok a lánykák, akik 15-16 évesen huszonéves srácokkal randiznak?

Figyelt kérdés
Mert nekem elég furcsa... az tiszta, hogy a fiú mit akar tőlük, de a lánykák mit gondolnak? :D
2012. okt. 14. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

ez lerágott csont, a csajszikkeresik önmagukat vagymi, és facebookon meg megtetszik nekik minden szép szó, amit szüleiktől soha sem hallottak gyerekkorukban, és úgy érzik szerelmesekké váltak az illető 25-30 évesbe amiért így viselkedik velük ahogyan senki sohasem... és bumm...

keresik azt az embert, akinél kielégíthetik a játszmaéhségüket és az ingeréhségüket

2012. okt. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Én arra lennék kíváncsi, hogy azok a húszon éves srácok mit gondolhatnak magukról ha 15-16 éves lányokkal randiznak? Mennyi leadták már a mércét? Mibe lehetnek azok? Én 22 vagyok, de tuti, hogy nem randiznék 18-nál fiatalabb csajjal.
2012. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne legyetek álszentek, én is meghúznék egy fiatalabb csajt :D
2012. okt. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt, amit mások, kapcsolatot.

Tudok egyébként működő kapcsolatokat ilyen korkülönbséggel.

2012. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy! Ez az élet rendje. 5-10 év körkülönbség. Egy 15-16 éves fiú rohadtul nem képes adni semmit egy csajnak. Pont hogy ők használják ki a lányokat. Míg egy tapasztaltabb, értelmesebb csávó oldalán a csaj amellett hogy sokkal jobban érzi magát, még lelkileg is jobban fejlődik.
2012. okt. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!