Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyunk baratok vagy felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyunk baratok vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy lanyba, aki az osztalytarsam, de egyre vilagosabba valik, hogy o nem viszonozza, sosem keres ha en nem keresem, ha beszelek hozza akkor valaszol es nem utasit el, de ha egy fel evig nem irnek ra msn-en akkor sem keresne.Probaltam a tudtara adni, hogy szeretm, nem vallottam be neki, de mikor celozgattam ilyesmire vagy kedveskedtem neki akkor, azt lattam rajta, hogy, eleg cikinek erezte, hogy probalkozok.Mit tegyek ebben a helyzetben, mert egyre inkabb azt latom, hogy nincs eselyem?!Probaljam csak siman baratkent kezelni es joba lenni vele, vagy inkabb ne is beszelgessek vele, csak ha nagyon muszaly?Hogy lenne konnyebb kiszeretni belole?

Nem hiszem, hogy erdemes lenne kuzdeni erte, de azt hiszem csak ugy tudom elfelejteni ha bebeszelem magamnak, hogy utalom es megszakitok vele minden kapcsolatot.De mivel osztalytarsak vagyunk ez eleg nehez lenne!

Bocs az ekezetekert!

17/f



#keresés #elfelejtés #nem viszonozza
2012. okt. 15. 19:28
 1/7 Tyler913 ***** válasza:

Már ne is haragudj,de szerintem rosszul közelítetted meg a dolgot.Mi az, hogy célozgattál rá? Meg msn, mi? És mit vártál,hogy majd az megérti a célzást, és onnantól egy pár vagytok? Nem elég célozgatni. Ha tetszik,hívd el valahova, randizzatok, és folyamatosan alakítsd a kettőtök közötti viszonyt egyre intimebbé. Nincs szükség szerelemvallásra, nyálas, csöpögős kitörésre. Megoldja ezt a testbeszéd is,ha ügyes vagy. Én még soha nem csajoztam be úgy,hogy szerelmet vallottam volna. Az olyan...gyenge.

Szóval lehet,hogy már késő, de a helyedben én adnék a dolognak egy esélyt, méghozzá úgy,hogy rendesen bepróbálkozol, célozgatás,utalgatás nélkül. Ne akard belőle kihúzni,hogy tetszel-e neki,hanem hívd el egy randira. Ha visszautasít,akkor tényleg hagyd az egészet. De mi van,ha nem?

2012. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a csajozos tipus, meg hogy hivjam el randira, ha o sosem keresi a tarsasagom.Szerintem mar megalazkodas lenne ennyire futni valaki utan aki le sem szar.

Nem is csodalkozom rajta, hogy nem kellek neki, mert nagyon csunya vagyok, es nem az onbizalomhiany beszel belolem, hanem tenyleg igy van.Meg sosem volt baratnom, soha senki sem viszonozta meg a szerelmemet.Meg tudom erteni oket is, mert volt mar akinek bejottem, de nekem meg o nem jott be es most o van ugyanigy velem, de megsem tudom elfelejteni pedig nem kaphatom meg.

2012. okt. 15. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kedveskedsz neki, és cikinek érzi, akkor nem nyertél. Jó esetben örül neki nyilvánosan, és viszonozza, pl. puszi, vagy egy hasonló kedvesség.

Majd akkor barátkozz vele, ha van, vagy már volt nála jobb barátnőd. Addig csak szerelmes lennél belé folyton.


Ha mást nem, meghúzhatod az ötéves érettségi találkozón. :) De érettségiig tanuld meg, hogy a muszáj pontos j!

2012. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tyler913 ***** válasza:

Jaj hagyjuk már a szokásos "csúnya vagyok"-kifogást. Nagyon kevés igazán csúnya férfit láttam,és őket is csak képen. Ideje elfelejteni azt,hogy a nőknek elsősorban a jóképű srácok kellenek,mert nem így van. De erről most nem írok kisregényt. Ide is csak kifogáskeresésképpen írtad ezt a kérdést,ugye?


Ahogy látom,ott cseszed el a dolgokat,hogy folyton beleszeretsz a lányokba,miközben még sosem volt barátnőd. Most őszintén: hogy a túróba lehetsz szerelmes valakibe,akit igazán nem is ismersz? Egyszerűen túlságosan is ráfüggsz egy csajra,túl sokat gondolsz rá, és az hozza létre ezt az illúziót az agyadban,amit szerelemnek hívsz,pedig semmi köze az igazi szerelemhez.


Nem úgy kell valakivel összejönni,hogy már a legelején szerelmet vallok, hanem úgy,hogy találkozom vele kettesben. Ebben nincs semmi megalázó,ez még nem futás egy lány után. Egyszerűen,hót lazán,mintha csak egy haverral beszélnél,mondd meg neki,hogy jó lenne találkozni valamikor.Ha nem akar tőled semmit,akkor lepattint, és akkor legalább el van intézve a dolog ennyivel. De ha tényleg tetszik,egy próbálkozást megér a dolog.

Amúgy ha magadnak nem tetszel,hogy várod el,hogy másnak tetsszél?

2012. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy magamnak kene tetsszek, de ezt csak akkor tudnam megvalositani ha kolcsonos lenne masok reszerol.Ha azt ereznem masok felol, hogy kedvelnek akkor nekemis megjonne tele az onbizalmam, de igy nagyon nehez, mert azt erzem, hogy hiaba tetszem magamnak ha masok egy luzernak tartanak.

Megprobalok bulizni jarni es masokkal megismerkedni, de az onbizalomhiany miatt csak akkor van ehhez batorsagom ha iszok.Ugy erzem ha egy kicsit berugok akkor megtudom azt tenni amit joozanul akarok, csak nincs hozza merszem!

Az utolso elottinek egyebkent kosz a kijavitast, soha nem volt gond a helyesirasommal, de most utananeztem es tenyleg pontos j-vel irjak, ezt eddig sosem vettem eszre!

2012. okt. 15. 21:17
 6/7 Tyler913 ***** válasza:

A., Előbb tetszeni akarsz másoknak,csak utána lennél hajlandó elfogadni magad.

B., Nem akarsz kezdeményezni a lánynál,mert az megalázó.


Szóval az egész világ mozduljon érted,míg Te ülsz a fenekeden,ugye? Akkor minden így marad. Ha akarsz valamit, Neked kell megtenned az első lépést.

2012. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ilyenrol szo sincs, hogy nem akarok kezdemenyezni, mert megalazo.

Mar kezdemenyeztem nala, bokoltam neki, de lattam rajta, hogy cikinek erzte, hogy beprobalkoztam es nem akart megserteni, igy inkabb nem mondott semmit.Ezert gondolom, hogy nem kene eroltetnem, mert ez nem olyan kapcsolat, hogy megismerem egy szorakozohelyen es ha osszejon jo, ha meg nem akkor nem beszelek vele tobbet mintha nem is ismernem!Vele muszaj beszelnem minden nap, es mellesleg meg eleg kozel is lakunk egymashoz, ha lepattint nem banhatok utana ugy vele, mint egy olyan lannyal akit eloszor latok, nem is ismerem, de kulsore bejon es fel akarom szedni, de lepattint!

2012. okt. 15. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!