Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy hülye kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy hülye kérdés, de normális válaszokat várok! Mit tegyek hogy ne legyek ennyire féltékeny? Ilyen apróságokon?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek egy fiút, nagyon régóta beszélünk és elmondta hogy én is nagyon bejövök neki, és holnapután kajálni megyünk kettesben:)

Annyira féltékeny tudok lenni, mikor látom, hogy más szép lányoknak lájkolja a képét, hogy az nem igaz... vagy a barátnőimnek is szokott, akiről tudja, hogy jóban vagyok(és szépek is persze) és ilyenkor mindig arra gondolok, hogy ha én tetszem neki, és velem szeretne lenni, akkor miért tudatja más lányokkal, hogy ők is tetszenek neki? Mert oké, ha haverok lennének megértem, hogy lájkol ezt-azt, de még csak nem is beszéltek soha.

Ma is, beszélek a barátnőmmel, és mondom, hogy mennyire örülök, hogy elmegyünk valahova, errefel a képembe vágja,hogy a tegnap lájkolta 3 képemet. Ez annyira rosszul esett, + erre a lányra nagyon sokan buknak...

Tudom, hogy nagy hülyeség, de rosszul esik nekem ez héha.

Szerintetek mitcsináljak, hogy ne legyek ennyire féltéken?

(nem kérek bukó válaszokat!)


2012. okt. 16. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
il pousser, stupide!
2012. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a lájkolás tényleg buta dolog.
2012. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon jó tulajdonsága a pasiknak, amit meg kell tanulni. Talán az egyetlen jó tulajdonságuk.


Bizonyos dolgokba képesek belesz.arni.


Tanuld meg, a jövőben nagyon hasznos lesz.


Ha meg akar csalni, meg fog. Ha nem akar, nem fog. Sok mindent úgysem tehetsz ellene.

2012. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, egyetértek és tudom, hogy buta dolog, de engem akkor is zavar, hogy mondja, hogy összejönne velem, de közben tetszenek neki a barátnőim, ez nekem rosszul esik, nem tudom mit tegyek, hogy ne vegyem figyelembe...
2012. okt. 16. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:

akit én szeretek, az összevissza lájkol mindenféle nőknél, nálam meg semmit de semmit

fáj, de mit tegyek, ha engem nem, nem számítok neki

tehát én se lájkolok nála semmit, hogy ne bízza el magát


franc a hülye f*szbúkba, sokkal jobb volt nélküle

2012. okt. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy azért nem lájkol, mert nem tetszel neki? Még ekkora marhaságot...


Gyerekek, lépjetek már ki a való életbe, nem a FBon kell létezni.

2012. okt. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
miért kell túlértékelni a "tetszik" gombot?!
2012. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!