Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy talál minden nő párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy talál minden nő párt magának, ha rengeteg önbizalomhiányon "szerencsétlen" pasik vannak, akiket a nők 95%-a nem bírja?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 21:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Eleve több férfi van. Ja és persze sok gazdag is van köztük, úgyhogy van kit választani a nőknek.
2012. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Miattatok van ennyi önbizalomhiányos pasi.... én is ilyen voltam,de aztán az edzőm segített !
2012. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem férfiból van több, hanem nőből...
2012. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők, akik szeretik hordani a nadrágot, az önbizalomyhiányos férfiak meg asszisztálnak ehhez. Úgy.
2012. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

ááájjj!

Lehet h több a nő de nem a fiatal korosztályban!!

A 15-40 éves korosztályig Kevesebb a nő!


50 felett van sokkal sokkal több nő!

2012. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Csak a nők 95%-a nem bír minket? Kicsit kevesellem...
2012. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

#5

Persze, de hát sokkal könnyebb úgy okoskodni, hogy az ember nem néz utána a dolgoknak... :)

2012. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem mindenki találja meg a párját,rengeteg férfi és nő szenved emiatt.Nagyon sok szingli,magányos,önbizalom hiányos emberke szaladgál a földön,legyen szó csajról,vagy pasiról.S igen,általában ezek az emberek húzzák a rövidebbet,hogy ennek mi az oka,azt nem tudom.Csak azt,hogy egyáltalán nem talál magának párt az összes nő,sőt,millió nő sikertelen,pasikból meg akad mindenféle,nemcsak önbizalom hiányos,szerencsétlen.Amúgy meg a nők férfira vágynak,ki ilyenre,ki olyanra,van,akinek a szerényebb,visszafogottabb jön be,számár az a férfi.Kár általánosítani.

Egyébként a kérdés nagy baromság.No meg megtanulhatnál szabatosan fogalmazni...

2012. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
94%

hogy? hát előbb-utóbb megunják a szexhiányt, a magányt, és kiválasztanak egy számukra tűrhetőbb külsejű szerencsétlent akire konkrétan rámásznak. az meg nem is mer ellenkezni :D (tapasztalat)

az összes pasimra én másztam rá, volt olyan is aki body-builder mégis tiszta kis félénk volt, vagy aszoc vagy nem tudom hogy mondjam

senkinél nem kezdeményezett

buliban ült a haverokkal, azok elmentek valami zenét kérni, kérdeztem valami semlegeset és beleültem az ölébe, aztán össze is jöttünk mert én úgy akartam.

ez van mostanában, a csajok nyomulnak, ők dugják meg szinte a pasikat :D

és kénytelen vagyok ezt csinálni, másként aztán oda nem jönne tényleg senki csak a legalja nyomingerek...

annyira meg azért nem adom le

2012. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

utánanéztem drágalátos 7-es.


Amúgy elég ha végigmész egy városon már több a fiú mint a lány.


ha igazad lenne akkor biztos elbújnak odahaza a lányok!!!!

2012. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!