Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, vagy hogy mondanád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, vagy hogy mondanád meg a párodnak, hogy nem épp a legkellemesebb az illata?

Figyelt kérdés
De nem arról van szó, hogy ne fürdene, vagy valami, mert igen, de mégis... és hát elég zavaró, ha hozzábújsz és olyan szaga lesz a ruhádnak, vagy hajadnak, nem? :s
2009. aug. 7. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha a párod egyéni illata ennyire zavar, akkor ott nagyobb bajok vannak.
2009. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ha te szereted az izzadságszagot, akkor örülök neki, de én valahogy nem...
2009. aug. 7. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Huhh. csináld vele te is azt, hogy hozzá nyomod pl. a hónaljadat.. aztán megtudja min mentél keresztül.

Ha ez nem megoldható, akkor vegyél neki kenős dezodort..


Mást megoldást nem tudok, legegyszerűbb az lenne, ha magától jönne rá vagy utalgatnál rá..

2009. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
első válaszoló, szerinted a kérdező ezt mondta? az izzadságszagra gondolt. vegyél neki ajándékba egy deot valami alkalomra, vagy beszéld meg vele hogy használjon. nyugodtan megmondhatod ebben nincs semmi, ha kellemetlen akkor kellemetlen.
2009. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Hol irta a kérdésben a kedves kérdezö hogy az izzádságszaga zavarja??
2009. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Lepdd meg valami férfi parfümmel.Ha utána is kellemetlen az illata akkor én megmondanám neki.Hiszen egy kapcsolatban legfontossabb az őszinteség.
2009. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ilyesmit érzek, akkor oda szoktam szagolni, hogy meggyőződjek a dologról. Ha egyedül vagyunk minegy hogyan, ha társaágban akkor megölelem és odahajtom a fejem feltűnés nélkül (olyan magas pont).


Ha rossz az illata akkor első esetben ő megkérdezi, hogy mi a baj, miért szaglászok, és nyugodtan megmondom neki, hogy "picit leizzadtál, nem gáz, csak gondoltam szólok :)" és ezzel probléma megoldva, megy fürdeni vagy szsiszegő szappanozni. Második esetben adok egy puszit neki, és a fülébe súgom, hogy "kicsit rossz illatod van", aztán kedvesen mosolygok rá.


Így még soha nem érezte cikinek egyikőnk se :)

2009. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!