Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Látom, hogy vidéki szexpartner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tündérkert kérdése:

Látom, hogy vidéki szexpartnereket nézett, mikor ő éppen vidéken van és tagad. Még először az is hogy nézte. ő nem nézett mondja. Szerintetek? . Ti is kibuknátok nem?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 12:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

"mióta prostikhoz járok: mintha kicseréltek volna, ragyogok és BOLDOG vagyok."


Miért nem ismerkedsz,és normális lányokkal jössz össze?

Mert neked csak a szex kell,amit megkapsz egy prostitól!

Tehát neked ez a legfontosabb,ha olyan rossz lett volna abban a kapcsolatban,szakítottál volna,és nem csaltad volna az asszonyt.

2012. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

"Nyugi, ne is hallgass egy idiótára, aki a szexmegvonás miatt öngyilkos akar lenni."


Nem a szexmegvonás miatt, hanem az önbizalomhiány miatt. Képzeld el, hogy mi lenne, ha a párod mostantól mindig visszautasítana ahányszor hozzábújnál. Hidd el 10 alkalom után az önbizalmad, önértékelésed a béka feneke alatt lenne!Innen már csak egy lépés a depresszió, onnan meg szintén egy lépés az öngyilkossági gondolatok...

2012. okt. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

"Miért nem ismerkedsz,és normális lányokkal jössz össze?

Mert neked csak a szex kell,amit megkapsz egy prostitól!

Tehát neked ez a legfontosabb,ha olyan rossz lett volna abban a kapcsolatban,szakítottál volna,és nem csaltad volna az asszonyt."


Jól összefoglaltad!


Azért nem ismerkedek, mert kb. tudom mi lenne a vége. Eleinte minden szép és jó lenne aztán jönnének a hisztik, az ezt ne csináld, azt ne csináld válj el stb...


Nekem csak szexre van szükségem azt pedig a prostiktól megkapom.(ha már a feleségem nem hajlandó rá)

2012. okt. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én egyet értek a #13-assal. Nekem 4 évig volt élettársam. Ugyan ez volt majdnem a helyzet mint a 13-assal. Csak én mondtam neki, a barátnőmnek, hogy ez így nem jó. Közös megegyezés alapján ő balra én jobbra. Azóta neki volt már két pasija. Én pedig beregeltem az eropolisra.


Tündérkertnek pedig azt javaslom, hagyja el a partnerét. Keressen egy normális férfit.

2012. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Nem a szexmegvonás miatt, hanem az önbizalomhiány miatt. Képzeld el, hogy mi lenne, ha a párod mostantól mindig visszautasítana ahányszor hozzábújnál. Hidd el 10 alkalom után az önbizalmad, önértékelésed a béka feneke alatt lenne!Innen már csak egy lépés a depresszió, onnan meg szintén egy lépés az öngyilkossági gondolatok..."


Akkor meg miért nem hagytad ott??? Miért jobb, az hogy félrekefélsz?

2012. okt. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mert van közös gyerekünk. Ilyen egyszerű.
2012. okt. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket!


Igaz egy uj tema is született ama hozzàszóló révén aki a szexben keresi a boldogsàgat.

Annyit üzennék,azért mert van közös gyerek még szépen elvàllhattok.Megbecsülhetnéd legalàbb ha màr egy csöppséget tőled a vilagra hozott annyival nem csinàlod ezt vele.Ilyen férfiaktól rosszul vagyok...mar bocs!!!

2012. okt. 19. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!