Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormonális ciklus vajon mennyire befolyásolja, hogy mennyire tetszik/vonzódok egy irántam érdeklődő fiúhoz/baráthoz?

Figyelt kérdés
Azaz ingadozik-e a tetszés/vonzódás pusztán annak függvényében hogy a havi ciklusban épp hol tartotok, függetlenül az egyéb külső körülményektől?
2008. máj. 20. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
sztem igen. menstruáció alatt, meg előtte hisztisek vagyunk, oylankor mindenki hagyjon békén. ennyii:P
2008. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

egyértelműen Igen.

én premens alatt állandóan tudnék bőgni-így minden kis sz*ron egsértődök-tehát olyan mintha kevésbe szeretném--persze ez nemigaz:)

nyugi, sztem majd minden csaj így van, van aki kevésbe, van aki jobban:)

2008. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten a menstruációs hisztire gondolok, hanem kevésbé egyértelmű dolgokra. Nem értek hozzá de a különböző hormonok pl. a ciklus alatt ingadoznak, és lehet h. ezekkel is összefügg hogy épp vonzónak látjátok-e/kívánjátok-e és mennyire az illetőt. Bár mondom, ez szerintem nem annyira látványos ezért szerintem alaposan át kellene gondolnia mindenkinek mert lehet, hogy nem tűnik fel magátólértetődően.
2008. máj. 20. 21:00
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerkesztik itt a kérdéseket? Mert én nem így fogalmaztam amikor írtam, és most kicsit értelmetlen lett.
2008. máj. 20. 21:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Most arra gondolsz, ohgy egy idő után nincs az a nagy lángolás?
2008. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem. Arra gondolok, hogy van a havi ciklus ami kb 4 hetes. Lehet-e olyan hogy ezen belül van egy pár nap, amikor mittudoménmilyen hormonok magas szinten vannak ezért nagyon vonzódtok a barátotokhoz, ezzel szemben mondjuk két héttel később ezek a hormonok nagyon alacsonyan vannak, ezért abban a pár napban meg jóval kevésbé vonzódtok. És ez igy váltakozik-e rendszereesen.
2008. máj. 20. 21:24
 7/9 anonim ***** válasza:
jaj ,persze. Sőt, an olyan is, hogy hosszú ideig nagy vonzódás, aztán majd'ugyanennyi ideig kevésbé.... :) és azért, mert a test nem bírja a folyamatos igénybevételt, ha a feniletilamint folyton termelné, elfáradna. (viva la kémia fakt... :D )
2008. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A havi ciklus befolyáolja a vonzódást.

Általában a termékeny napokon a nők jobban kívánják a szexet.

De nem ez az egyetlen hatás: aki pl. fél a terhességtől, az éppen hogy kevésbé kívánja ilyenkor.

2008. máj. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül hormonális...a nők már csak ilyenek.. szerintem ez természetünkből fakad.vagymi....
2008. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!