Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes nőknek fontos a személyes találkozás kémia, illat stb, más nők meg látatlanba beletudnak szeretni valakibe?

Figyelt kérdés
Sok nőnél tapasztalom, ezt a szikra kémia dolgot fontos a személyes kontakt, netes ismerkedésnél, de találkoztam már olyan nővel, akivel beszéltem és vakon szinte belém szeretett, mehettem volna büdösen is
2012. okt. 20. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Mert a nőknek a pénz számít, hallgass az öregekre...
2012. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Szikra és kémia = kisugárzás és vizuális orgazmus-keltés. Magyarul ők addig nem kezdenek veled semmit, míg nem láttak, vagyis a külsőre mennek, vagyis felszínesek, vagyis sosem fogsz alapállapotban megfelelni nekik 100%-osan, stb.
2012. okt. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség első! Igen sok nőnek ez számít,de ha még nem találkoztak vagy nem ismerik egymást annyira akkor honnan tudná??? Vannak olyanok,akiknek nem sokat számít a külső és egy "elképzelt" pasiba is bele tudnak szeretni! Pl ha neten "lököd" a dumát és csak kedveskedsz stb. akkor találhatsz olyat aki már így beléd szeret!DE persze ez nem mindenkire igaz!:)
2012. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

személyiség és helyzet, na meg a konkrét személytől is függ, akibe egy lány látatlanba is bele tud szeretni. Például nekem is volt olyan, hogy neten annyi sok szépet mondott, udvarolt, hogy már az első randira kissé bezsongva mentem. Pedig külsőre nem is volt egy nagy szám, de a dumájával levett a lábamról. Arról nem beszélve, hogy virágot, csokit és egyebeket adott. Szóval hagyományosan körbeudvarolt, és manapság ez olyan ritka, hogy ettől totál megszédültem.

Viszont a szikra azért csak fontos, egy fénykép, vagy akár tucat fénykép se tud meggyőzni a pasi vonzerejéről, amíg nem hallom beszélni, nem látom a testmozgását, mimikáját. Abból sokra lehet következtetni. Úgyhogy a személyes kontakt is sokat nyom a latba.

2012. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 igaza van
2012. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Előbbiek intelligensek, utóbbiaknál már te fogod csinálni közös gyermeketek matekháziját.

Szerinted mennyire érett szellemileg egy olyan nő, aki mondjuk interneten keresztül tud "beleszeretni" egy férfiba?

2012. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze az intelligenciának ehhez.
2012. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

nem mindenki a külsőbe szeret bele. És nem minden nőnek jön be a jajj de szép vagy blabla duma.

az embereket önmagukért kell szeretni. De sok ember álarc mögé bújik.

2014. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kémiával nincs mit kötözködni.

A férfi és a nő is kvázi ösztönösen dönt kivel erdemes utódokat tervezni. De mindenkinek mások a preferenciái.


A nők pl a férfi illatából szintén tudat alatt állapítják meg, hogy genetikailag mennyire van távol tőle. Az utódok milyen más immun dolgokat örökölhetnek amit az anyától vagy egy genetikailag közelebb álló férfitől nem.


Nagyon sokat számít. Hiába szimpatikus jóképű gazdag a férfi ha megdöglök a szagától...


Aztán ott vannak azok a r*b*ncok akik 20on évesen hozzámennek 80éves vén trógerekhez... Na ez megint egy másik történet....


Látatlanul... Interneten bárki lehetsz... Ott nem a férfiba hanem egy ideába szeretnek bele a nők. Amit ahhoz a férfihoz még az agyuk hozzáképzelt... Meleg mély hang, sármos hanghordozás. Udvariasság, önzetlenség... Stb. Ugyanaz mint a színészeknél. A játszott karakter kitölti az űrt a szeméyiség nem ismeretének fejében. De az nem az igazi személyisége...


30N.

2017. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9 Tökéletes megfogalmazás! Nő vagy? Csak úgy kíváncsiságból kérdezem
ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!