Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közvélemény-kutatás! Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvélemény-kutatás! Szerintetek számít a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy szerintetek számít-e a korkülönbség, és ha igen, mennyi számít elfogadhatónak illetve már "bizarrnak". Jöhetnek saját tapasztalatok is :)
2012. okt. 21. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Számít, de leginkább "másoknak". :)

Na jó...azoknak is, akik benne vannak egy ilyen kapcsolódásban. Azt érdemes vizsgálni ilyenkor, hogy mi az oka az ilyen kapcsolat létrejöttének. Pl. fiatal lányoknál jellemző az erős apakomplexus...

2012. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számít a korkülönbség persze azért van egy határ!
2012. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem szamit. Megis miert van a ronda es oreg pasiknak mindig fullos 20-30eves csajuk?
2012. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

attól függ h mit akar tőled....mert ha szexről van szó állandóan akkor abból nem lesz szerelem se normális kapcsolat!!

nekem 22 éves pasim van és én vagyok 16 és 1 éve együtt vagyunk már de még szűz vagyok és ő is !!!

2012. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon számít. 23 éves vagyok, és soha nem kezdenék 20-nál fiatalabbal. Nemigen tudok mit kezdeni bakfisokkal. Sosem értettem azokat a huszonéves srácokat, akik gimisekkel kezdenek.
2012. okt. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ma 09:30



Úgy hogy nem olyan csórik mint te:D:D:D

Ennyire egyszerű kérlek szépen..

2012. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lelkiismereted ***** válasza:

"Megis miert van a ronda es oreg pasiknak mindig fullos 20-30eves csajuk?"


Hát mert szeretik őket. Nem láttál még ilyen riportot? A nő elmondta mennyire szereti az öreget. Biztos nem azért mert mellesleg a csávó milliomos volt. Annak semmi köze nem volt hozzá.


De hogy a kérdésre is válaszoljak, számít a korkülönbség szerintem. Még ha néha nem is olyan nagy mértékben. És számomra az a bizarr, amikor ilyen 12-14 éves lány összejön egy 20+ fiúval. Értem én, hogy a szerelemben nem számít a kor de istenem, egy 24 éves srác ne akarjon már semmit egy 14 éves lánytól. Várjon még akkor 10 évet és akkor már nem olyan nagy ügy.

2012. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

bizonyos határokon belül.

én 20 éves vagyok, 30 éves pasival már nem valószínű, hogy összejönnék. elsősorban mondjuk őt szekálnák szét az ismerősei, nem engem, de ez is megölheti egy idő után a békét.

amikor 16 voltam, akkor volt 21 éves barátom, és több éves kapcsolat volt, boldog korszaka az életünknek.

viszont fiatalabb fiúval nem jönnék össze.

2012. okt. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is a pár évvel idősebbek jöttek be mint a korosztályom.Legtöbb az 10év volt(nem,nem a pénzéért,mivel nem is volt sok neki),soknak tűnik,de ha a gondolkodásmód egy szinten van nem akadály.Persze kerülnek apróbb problémák,hiszen 19éves fejjel nem lehet annyi tapasztalatom,mint egy 29esnek,de még sosem volt komoly probléma ebből.Nekem az kell,hogy érett ésszel rendelkezzen az illető,amit a nálam 2-3 évvel idősebbekben nem nagyon kaptam meg.Egyébként is mindig azt hallom,hogy érettebb a gondolkodásom a korosztályomnál és ezt tapasztaltam is.Lehet ennek az is az oka,hogy idősebb korosztályban nőttem fel,tesóim és köztem is több mint 10év van.Meg talán picit jobban megedzett az élet mint néhány velem egyidőst,ebben a korban.

A lényeg hogy nem vagyunk egyformák,ezért sem nézem le akinek a saját koránál fiatalabb barátja van,bár számomra ez elképzelhetetlen.

Az biztos,hogy másnak szemet szúr a nagy korkülönbség,de hát ilyenek vagyunk mi emberek.

2012. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az ötlet, hogy feltegyem ezt a kérdést egy beszélgetésből adódott. Az egyik barátnőm mesélte, hogy a barátja húga 14 éves, a pasija 33..Azért ez szerintem egy kicsit sok, egyszerűen nem értem, hogy egy 33 éves férfi mit tud kezdeni egy 14 éves lánnyal. Viszont egy ellenpélda: egy gyerekkori barátnőm 18 éves, a párja 32,másfél éve vannak együtt hatalmas szerelemben. Azonban azt meg kell jegyeznem, hogy itt a lány (az életének alakulása miatt) jóval érettebb felfogással rendelkezik, mint a kortársai.
2012. okt. 21. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!