Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit vártatok?

Figyelt kérdés

Őszintén!Ti mennyit vártatok szakítás után hogy új kapcsolatot kezdjetek?

És szerintetek az már ribanc ha nem sokat..mármint ha nem több hónapot?


2012. okt. 21. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mikor lettem újra szerelmes. Nem, nem számít ribancnak.
2012. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát pár hétre rá..de eleve azért szakítottak mert már nem szerették egymást úgy mint régen..
2012. okt. 21. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy nem szeretni valakit úgy mint régen, a szerelem mindig alakul változik, formálódik, tűzre mindig tenni kell és nem mindig agyalni...
2012. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy bennük ez hogy zajlott le.(a barátimról van szó)

de akkor úgy fogalmaznám meg,hogy közös megegyezés alapján döntöttek így.

2012. okt. 21. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:
vicces a közös megegyezés, de ők tudják, közösen megegyezünk, hogy nem szeretjük egymást :-))
2012. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a szakítás volt közös megegyezésre nem az hogy nem úgy szeretik már egymást mint régen!!!!!!!
2012. okt. 21. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyit vártam? Kb 8 évet. Én szakítottam, csak utána rájöttem hogy sokkal jobb egyedül, így nem akartam mást. De hogy más mennyit vár az nem tartozik rám, se senki másra. Az a te dolgod hogy vársz vagy másnap már mással vagy.
2012. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!