Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhívhatom a srácot vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívhatom a srácot vagy várjam, amíg úgy hozza a sors, hogy lesz alkalmunk beszélni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik nekem(talán és is neki)

Egyik nap felhívott(mert napközben kerestem telefonon, csak nem volt nála a mobilja, és nincs meg neki a számom, ezért este visszahívott, hogy megtudja, ki kereste)

Miután elmondtam, hogy miért kerestem még beszéltünk vagy fél órát. Mikor elköszöntünk, mondtam, hogy majd máskor

beszélünk.

Felhívhatom én is? vagy az ciki? 16/l



2012. okt. 21. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

hívjad nyugodtan, egyáltalán nem ciki

17f

2012. okt. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan várj még egy kicsit. Van egy olyan "hiedelem" hogy ha nem hív fel 8 napon belül,akkor nem kellesz neki. De ha nem szertnél a dolgok mélyére látni, akkor felhívhatod. Majd megbeszélitek mi is a helyzet, de semmiképp sem "nyomulj" rá, mert azt a fiúk nem szeretik.
2012. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

hát, nyomulni nem igazán szeretnék, meg nem is nagyon mernék (elég visszahúzódó vagyok :S)

2012. okt. 21. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!