Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ér ez így valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ér ez így valamit?

Figyelt kérdés

Az exemmel a kapcsolatom 3 évig tartott. Sajnos ellustultam, abbahagytam a sportot, és felszedtem 30 kg plusszt.

A minap beszélgettem vele, és azt mondta, hogy a fogyás az egyik feltétele annak hogy újrakezdjük. Szerintetek ez így fair? Ha szeret, akkor olyannak kell szeressen amilyen vagyok, nem?


2012. okt. 21. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az olyanok áltatják magukat mint te.Miért kéne szeretni egy hájas,lusta embert? Neked tetszene,ha rajta lenne 30 kg+?
2012. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

Természetesen fair. Szégyen amúgy is, hogy magaddal szemben nincs ilyen alapszintű elvárásod, hogy egészséges légy és jól nézz ki.

Más aki betegség miatt hízik meg, de egy nőnek legyen már igénye magára.


21/N

2012. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tartod fair-nek, ne fogyj, és ne kezd újra vele. :)
2012. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2: Honnan tudod, hogy nő? Én épp arra tippeltem, hogy férfi.
2012. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát fair bizony...elvégre amikor keztétek az egészet nem voltál olyan...nyilván azt akarja visszakapni akik eredetileg szeretett nem egy +30 kilós lustaságot...Egyáltalán hogy lehet 30 kilót felszedni? Én mikor mindent abbahagytam csokit faltam meg rengeteget ettem és döglusta voltam ennyire még akkor se szabadultam el...feljött 6 kiló
2012. okt. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
az exem nő, aki valamikor gyereket fog szülni, és meg fog hízni, persze nekem majd akkor is ugyanúgy kell, hogy tetsszen...
2012. okt. 21. 16:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy lottóznom kellene. Ezekre mindig ráérzek. :) Kérdező: nem minden nő hízik meg. Egyébként ez a "valamikor meg fog hízni" csak úgy lóg a levegőben, egyáltalán nem biztos.


És a "most" számít, az, hogy te akarsz tőle valamit, neki meg ez a feltétele. Ha reálisok leszünk, azt mondjuk: dönthetsz, hogy megteszed-e, vagy hagyod a fenébe. De akkor nem várhatod tőle, hogy újrakezdjétek.


Persze, ha valaha ő hízik meg, ue. érvényes. Talán te nem hagynád el azért, de nem vagyunk egyformák.

2012. okt. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
..lehet hogy feljön rá 10 kiló,de azután sportolni fog,hogy visszanyerje az alakját.(valószínűleg) De amíg vékony,sportos,nem várhatod el tőle,hogy egy kövér emberre pazarolja a bájait..
2012. okt. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyébként, ha valaki hát én annak a híve vagyok, hogy a gyerekszülés senkit sem mentesít fel az alól, hogy egészségesen éljen, megőrizze az alakját.


Mégis be kell látnunk: némileg más, hogy "csak úgy, lustulásból", vagy 9 hónapig hordasz a hasadban egy bébit. De még így is érthető, ha meghízva nem fog neked tetszeni, esetleg.

2012. okt. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ráadásul gondolom a közös gyereketeket fogja kihordani, aki a tied is lesz, nem csak az övé.


Ez kb. olyan példa, mintha te a közös életetekért nagy áldozatot hoznál, mondjuk sérülés érne, tegyük fel egy vágásnyom, aztán ő ezért elhagyna, mert "csúnya" lettél.


Míg egészen más szituáció mindkettőtök esetében, hogy lustaságból híztok-e meg, mert elhanyagoljátok magatokat.

2012. okt. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!