Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te kiakadtál volna, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te kiakadtál volna, ha ezt csinálja a barátod?

Figyelt kérdés

Én városban lakok, a barátom meg falun. Az utolsó helyi járatos busszal indult haza, csak a városban át kell szállnia egy másik buszra, ami leviszi a falujába.

Mindig azt csináljuk, hogy hívjuk egymást, amikor hazaér. Én valamiért előbb hívtam, és mondta, hogy kocsmában van, mert, nem érte el a buszát, ezt a háttérzajon hallani is lehetett. Nem is csináltam belőle problémát, mert azt is mondta, hogy a haverjaival van, meg majd elmegy haza a reggeli busszal.

Néhány hét múlva feljött a téma, már nem tudom hogyan. De a lényeg, hogy azt mondta, egy csaj rámászott, az ölébe akart ülni, és a barátom meg elhajtotta, utána megint próbálkozott nála a csaj, a barátom meg megütötte. Ezt mind ő mondta el nekem. Magamban kiakadtam egy kicsit, mert mi az, hogy megüt egy nőt, de örültem is, hogy nem hagyta magát, vagyis remélem. Te mit reagáltál volna?


2012. okt. 21. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kamuzik. Persze csak úgy fogta és megütötte.
2012. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meghallgatnám mástól is a története,mert nem biztos,hogy igaz.
2012. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1, Örültem volna hogy őszinte velem és mindent elmond

2, Megkérdeztem volna,miért kellett megütni a nőt


Agresszív a barátod? Ha nem akkor szerintem csak elborult az agya,ha meg agresszív alapból is akkor dobd ki!

2012. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

néztem volna nagy gülüszemekkel...esetleg megpaskolta a pofiját a lánynak, max ez fér bele. Lehet, hogy egy ribi volt, de azért nem kell ütögetnie.

Amúgy nem tudom mit csinálnék vele. Most mondjam neki, hogy kérjen a lánytól bocsánatot? Kicsit hülyén venné ki magát.

Tudod mit, némelyik nőre igenis ráfér egy-két pofon, csak ma már minden tilos. A tanár se adhat egy sallert a hülye diáknak. Meg a férfi se a hülye nőnek, pedig némelyiknek nagyon ki van nyílva a csipája/mondom ezt nőként/. Lehet, hogy ennek a csajnak is csak ez hiányzott, és megjött az esze. Vagy nemtudom. Kicsit fura nekem.

2012. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy kis kva miatt ment tönkre a kapcsolatom, szóval perpill olyan életérzéssel küzdök, amely erősen dicséri, hogy a barátod megütötte azt a csajt...
2012. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!