Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek valami tanácsa ezzel kapcsolatban? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

A barátommal több mint fél éve együtt vagyunk. Már az elejétől fogva féltékeny típus volt -aminek részben örülök, mert jele annak, h fontos vagyok neki, de sokszor meg már túlzásba viszi, mert sosem adtam rá okot - és ez nem is változott meg.

Tegnap egy buliban voltunk, ahol sok ismerősöm is jelen volt. Ugye egy buliban mindenki iszik és mindenki felszabadultabb. Egy régi-régi ismerősömmel táncoltam (mert elkért a barátomtól, h nem e gond, ha táncolok vele egyet). Nem volt semmi gond, nem táncoltam én sem és ő sem kihívóan stb.(ezt a pasim látta is). Ma telefonáltunk és kicsit feljebb vittem hangomat, rögtön gyanakodni kezdett, h biztos valamit eltitkolok, biztos történt valami a buliba, amit nem akarok neki elmondani. Egész este csak vele voltam max. annyira mentem el mellőle, míg kimentem a mosdóba. Sokszor beszélgettünk erről, h miért ennyire féltékeny, mikor sose adok rá okot, a válasza mindig az, h annyira szeret és nem akar elveszíteni. Most még elviselem, de félek, h mi van ha egyszer csak "megfojt" ezzel a rossz tulajdonságával... Valakinek ötlete? :)



2012. okt. 21. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos, aki ennyire féltékeny az saját magában nem bízik.. tapasztalat sajnos.. próbáld meg megerősíteni őt magában :) és sokszor bizonyítsd neki, hogy szereted :)
2012. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hagyd ott a p*csába. lehet ezt szinezni sokmindennel, hogy így nem akar elveszíteni, úgy nem akar elveszíteni. szerintem meg nem bízik benned.
2012. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És az évek folyamán csak rosszabb lesz.És minél jobban bizonygatsz,annál gyanakvóbb lesz.Ne várd meg,hogy ki se mozdulhass a házból,mert a szék lábára is féltékeny lesz.
2012. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudja ő is, h oda-vissza vagyok érte és ő is tisztában van vele, h nagyon féltékeny! :) Köszönöm 1. hozzászóló! :)


2. hozzászóló: Szeretem, ezért nem hagyom el! :) Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai és ezeket megoldani kell, nem pedig azonnal lelépni! Nem panaszkodni jöttem ide, hanem valamiféle tanácsot kérni, h h növeljem neki a biztonság érzetet! :)

2012. okt. 21. 19:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyugi, irányítani nem hagyom magam! :) De köszi! :)
2012. okt. 21. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!