Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szoktatok csinálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szoktatok csinálni a barátnőtökkel fiúk?

Figyelt kérdés
Még sosem volt barátnőm, és elgondolkoztam azon, hogy milyen közös programjaink lennének, ha lenne. Mert van egy rakat dolog, ami csak a fiúkat érdekli, meg van egy rakat, ami csak a lányokat. Közös dolog alig-alig akad. Vagy mégis akad? Szóval ti mit szoktatok csinálni a bnőtökkel? Lehetőleg olyan napra gondoljatok, mikor egész nap együtt vagytok. Hogy néz ki a "napirend"?

2012. okt. 22. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Mi játszani szoktunk, ki bírja tovább a víz alatt, de eddig mindegyik barátnőm megfulladt
2012. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alakul majd a dolog.Ezt előre nem lehet elképzelni
2012. okt. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nincs napirend, kár is előre megtervezni. közösen spontán kell ledönteni. Egyik fél is mond valamit, a másik is és megegyeznek.
2012. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 József a zerge ***** válasza:
46%
szőlőt permetezni , krumplit kapálni és végül a közös kedvencünk a disznó vágás
2012. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Oh sok mindent! De most semmi nem jut az eszembe!

Ja, és szívesen!

2012. okt. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Első: ezen most jót röhögtem. :D


Na de légyszi, normálisakat is írjatok. Oké, hogy nem tervezés kérdése, akkor ilyen napirendes hülyeségek nem kellenek. De mit szoktatok mégis csinálni? Csak van valami közös hobbitok, nem?

2012. okt. 22. 21:01
 7/10 anonim ***** válasza:

1-es vok.

Nah hát igazábol sokfélemindenséget!


Van, hogy együtt főzünk, sütünk, elmegyünk esténként sétálni, eljárunk kirándulgatni országunkban, havi szinten 1-2 szórakozóhelyre is, kertészkedünk, menni szoktunk uszodába is , bicilizni, filmet nézni

2012. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
lúzer
2012. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy lúzer,csak együgyű. Ez nem gond. Én bennem is felmerült már a kérdés, hogy mi a halál faszát lehet egy nővel a szexen kívül még csinálni. Akkor jó, ha van közös érdeklődési kör, nagyon egyhúron pendülsz a macácskáddal. Akkor okés. Ha teljesen más, akkor meg dögunalom. Épp ezért van az,hogy ha összejössz egy nővel, és az első randu után még ezen gondolkodsz, akkor abból bizony szakítás lesz nem is olyan sokára. Ha nem tudsz vele igazán mást csinálni ,mint bamba képpel rohadni a fotelbe egy film előtt, a majmot tömve közben, emg elbeszélgetni,hogy mé szar az élet, akkor bukott ügy. Ez a gondom nekem is. A nők meg csupa olyan szarságért rajonganak, amitől sírva horkolok unalmamban. Nagyon nehéz olyan kisleánykét találni,akitől nem dőlők ki az unalomtól miután körbenyaltam elől hátul is. Ha találsz olyat, akkor tudni fogod, hogy ő az igazi! Ez a lényeg. AZ az igazi, akivel nem kell nagyon gondolkodni sokat,hogy mivel is kéne agyonvágni az időt. Olyan nőre vágynék én is, nem ezekre a szép de nagyon rózsszín agyú bu-ziku-rvákra. Egy izgalmas lány kéne neke.
2012. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
úgy a szájába nyomom a f aszom h kiessik a foga!!
2012. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!