Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálnak a haverjai, mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálnak a haverjai, mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Az ok: több időt tölt velem, mint velük.

Én is elég jól ismerem őket, már azelőtt is ismertem, hogy összejöttünk volna. Egy társaság, szal szoktunk összejárogatni is.

Én mindig mondom neki, hogy menjen csak velük, de ő inkább velem akar lenni. Amúgy sem tudunk sok időt együtt tölteni, ő most kezdett egyetemen, én idén érettségizem.

Ezen kívül semmi okot nem adtam rá, hogy ne szeressenek. Nem is értem ezért miért engem nem szeretnek.

Már herótom van tőle, mikor telón hívják, miközben együtt vagyunk, ő meg mondja, hogy bocs, nem érek rá, XY-nal vagyok ..


19/20, 3 hónapja együtt


2012. okt. 23. 00:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

bezzeg á mi időnkbé nem igy mentek a dógok



65/60, 40 éve együtt

2012. okt. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
pontosan miért is baj ha valakinek azt mondja telón hogy veled van ? mellesleg szerintem ez ellen semmit nem tudsz tenni
2012. okt. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Ne haragudj, de egy ilyen egyenlethez vagy mi ez, nekem már késő van! a 4. sor végére már úgy begabalyodtam ki kivel van, ráadásul mikor megláttam az XY-t mondom ehhez számológép kell!
2012. okt. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Féltékenyek mert több időt tölt veled,mint velük!De letagad téged,hogy XY-t mond?
2012. okt. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nem

az a neve :DDDDDD

2012. okt. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Lehetséges!Tényleg erre nem is gondoltam!:D
2012. okt. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán mióta veled összejött, teljesen megváltozott a hatásodra. A mi baráti körünkben pont ez van: egy fiút az új barátnő totál kifordított az eredeti énjéből, és ez ellen semmit sem lehet tenni. Azóta sokkal kevesebbet találkozunk(nak), no szórakozás, no hülyülések semmi. Ha ti nem is veszitek észre, de ez simán megeshet. Emiatt nagyon könnyen megutálhattak szerintem.
2012. okt. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet egyről beszéltek nem?:D
2012. okt. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. :D Nem. Se a kor se az együttlét hossza nem egyezik :D
2012. okt. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

legközelebb kiírom a teljes nevem. seems legit

a lány barátai és az anyja viszont azt mondják, hogy jó hatással vagyok rá, elég nehéz a természete, mióta velem van azt mondják jobb a helyzet.

arról meg nem tehetek, hogy kb sulikezdéskor jöttünk össze, mi is alig találkozunk, mivel tanul. felnőtt emberek ezt nem képesek felfogni?

2012. okt. 23. 03:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!