Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogyan mutatjátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan mutatjátok ki a barátotoknak, hogy valami nem stimmel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy beszélni kellene vele, eddig mindent meg is beszéltünk, de most mintha egy kicsit unnám. De közben szeretem, csak most az utóbbi hetekben annyira sokat voltunk együtt, szinte a nap 24 órájában. Túl sok volt. Idegesítően sok. Hogyan mutassam ki, nem bunkón és flegmán, hogy kell egy kis levegő? Azt csak nem mondhatom, hogy bocs, kicsim, sokat voltunk együtt, kicsit pihengessünk külön-külön. Akárhogy mondom neki az ilyenen besértődik, ezért inkább valahogy "kimutatni" akarom, nem megbeszélni vele...
2009. aug. 9. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen mindenkivel van, nem kell elmondanod neki, csak feleslegesen megbántod.

Szerintem egyszerű, csinálj vmi olyan programot, amin csak te tudsz részt venni, ő nem. Családi, torna, sakk-kör...szóval nem ismerlek, de biztos ki tudsz találni vmit :)

2009. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!