Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen sráctól számíthatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen sráctól számíthatok komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Első találkozásnál megtetszettünk egymásnak, ez egyértelmű volt, de nekem volt barátom, így hamar abbahagyta a próbálkozást. (Csak beleragadtam egy rossz kapcsolatba és nem mertem lépni, utána nem sokkal lezártam a dolgot).

Ez a srác folyton programokat szervezett nekem, minden egyes nap, heteken át, szóval elég jól megismertük egymást, sok időt töltöttünk kettesben. Aztán persze meg is csókolt pár hét után, azóta ez is állandó része a találkozásainknak, úgy viselkedünk, mint egy pár, mindenki így kezel minket, a családja is teljesen befogadott.

Sokat mesélt a múltjáról, tudom, hogy elég sok lánnyal kavart, meg csak úgy lefeküdt velük, vagy volt, hogy csak azért jött össze valakivel, hogy ne legyen egyedül, de nem érzett semmit, és elég sok lánynak kell, kb mindenkit elsőre az ujjai köré csavar... meg ilyenek, szóval sok olyan dolog, ami nyilván nem túl jó ajánlólevél valakihez, de állítása szerint velem érzi azt először, hogy szeretne tényleg komoly kapcsolatot, és ahogy tervezgeti a dolgainkat, érzem is rajta, hónapokkal későbbre is van egy csomó terve, hogy mikor mi hogy lesz majd...

Még egyébként nem feküdtünk le, de azért volt már egysmás, szóval gondolhatja, hogy így is úgyis lefeküdnék vele és nem kellene ez a körítés. Vagy attól még simán lehet, hogy csak szexet akar és kész? Nem akarom feleslegesen beleélni magam valami komolyabba, ha esélytelen. :)

22 éves, én pedig 21


2012. okt. 24. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

"állítása szerint velem érzi azt először, hogy szeretne tényleg komoly kapcsolatot"


Arra nem gondoltál hogy az előző csajainak is ezt mondta?Félelmetesen buta liba vagy,hihetetlen hogy a nők ilyen pasikra pályázik,utánna nyafognak hogy nincsen normális pasi...hát ezért,mert nektek az uncsi

2012. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, nem én vagyok az első lány, akivel szeretne komoly kapcsolatot, volt egy másik is,még régebben de az végül nem jött össze.
2012. okt. 24. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Tök mindegy,a lényegen nem változtat.A naivitást ki kéne ölni belőletek
2012. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A stílusod nem túl kedves, de legalább válaszoltál a kérdésre, köszi :)
2012. okt. 24. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod mit mondok neked? Feküdj le vele, aztán meglátod. Legrosszabb esetben volt egy jó numerád.


A tévhitekkel elentétben a srácok nem tisztelik jobban azt, akit nehezebb megfektetni.

2012. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!