Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha férjetek/párot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha férjetek/párotok más iránt táplálna érzéseket de téged is szeret!?

Figyelt kérdés
idén áprilisban férjem elkezdett eljárni itthonrol a tesojához! fél éve folymatosan ez megy hol haza jön hol nem!megkérdeztem van e valakije!nincs!zat mondta!de most már tudom hogy érzéseket táplál más iránt aki ráadásul a nővére lánya!itt van neki 2 kicsi gyerek és én!kötöttségek mellett!ot meg buli haverok pia! ő most ugy érzi ott jó!de milesz ha a nő talál mást jobbat?fiatalabbat? olyat akinek pénze is van?mert mi elég kötöött anyagiakban vagyunk férjem 30 a lány 18! sexnem történt! de érzelmek vannak! én nagyon szeretem de nem tudom mit csináljak!nehéz ilyen helyzetben még sose voltam!
2012. okt. 26. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszéld ezt meg a sógornőddel.
2012. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A nővére lánya?? Úristen!Szerintem vidd el orvoshoz,mert ez perverz!
2012. okt. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen esetek, mikor a férfinak/nőnek nem számít az, h van családja, mert az ösztönei erősebbek. Szoktatok erről beszélgetni? És ha igen, akkor milyen válaszokat kapsz?
2012. okt. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Lehánynám magam, ha belegondolnék, hogy olyan férfival szexeltem, aki a saját unokahúgát akarja dugni, és a szerencsétlen gyermekeimnek ez a rakás sz.r az apja.


Összepakolnám a cuccait és kitenném a szűrét és még aznap beadnám a válókeresetet.

Ez mennyire BETEG már basszus?! Abba belegondoltál, hogy ő a ROKONA???? Ha a saját 18 éves lányotokat akarná dugni, akkor sem esne le, hogy itt valami kvára nem kóser???


MENEKÜLJ!!!!

2012. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es válaszolónak 100%-ban igaza van!Nem értem mit gondolkodsz ezen??? a lány családtag!Ha neked ez "belefér" akkor te is menj orvoshoz!
2012. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez tleg durva, de honnan vagy ilyen biztos ebben?

Ő mondta, vagy csak te találgatsz, esetleg van valami bizonyíték?

Nem lehet , hogy csak te gondolod ezt?

2012. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem is nagyon beteg...
2012. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ajaj, van egy tippem, hogy ha eddig nem találtad meg magadtól az ajtót, ezután sem lesz rá képességed...
2012. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen szoktunk beszélgetni nem ondja el hazudik!de a ma éjszaka láttam!mert a társaságukbol volt vaaki aki feltöltötte képet nekem h lássam miután rákomiztam h undorito letörölte!majd megirtam neki hogy ekkora szar! stb stb!és tudom hogy ez undoritó és beteges!!!csak még zat nem tudom mit kezdjek!nekem nem fér bele kedves kommentelő!abszolut semmi féle nemi kapcsolat rokonnal! és az utolsó kommentelőnek de megtaláltam azt a bzonyos ajtót!!!! az este az ajtón kiment és most kinnt is marad már!!!
2012. okt. 27. 05:42
 10/10 A kérdező kommentje:
minden válaszadónak öszönöm!!!! h öszinte volt!! és mst megtettem amit kellett!!
2012. okt. 27. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!