Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ribancság hogyha csokolozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ribancság hogyha csokolozok a pasim házibulijába az egyik csávoval ráadásul elötte?

Figyelt kérdés
A paim nagyon bunko volt velem le szart meg minden...ésmég részeg is voltam. Őszinte vélleményt kérek.
2009. aug. 10. 00:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha azt akarod, hogy dobjon, akkor csináld..
2009. aug. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

tehát már megtörtént. a nyelvtan nem az erősséged, de eszedhez kell érni...

hát, bunkóságnak bunkóság, de ha megtörtént már, akkor miért érdekel mások véleménye..elvégre már megcsináltad...

2009. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
nem vagy ribanc.....mi csak szimplán k*rvának hívjuk ezeket a leányokat...
2009. aug. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

kamukérdés sztem.. de ha nem akkor meg nemvagy ribanc:)

csak 1 ki bas zott köcsög akinek nemvaló pasi:)

2009. aug. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha le se szart téged, akkor valahol megértelek. De nem kellett volna csókolózni, csak beszélgetni, mással foglalkozni, lehet az is elég lett volna. Mióta vagytok együtt? Amúgy mások ezért le fognak ribancozni, ha látták, számíts rá.
2009. aug. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Előre szólok, hogy eszedhez mérem... Az IQ-dat az írásodból vettem le, és az eredmény 2...+-1

Igen, ribiség, de ezzel ne foglalkozz, az ország legnagyobb repedtsarkúja lehet belőled. Éljen a szép jövő...

Hülye liba...

-ReapeR-23/F

2009. aug. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
...az azért nem volt szép tőled...
2009. aug. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Oké most megértem hogy igy reagáltatok a dolgokra, mert nem tudjátok a dolgok hátulütőjét...ugyértem a pasim nem csak a buliján, hanem alapvetően egyáltalán nem foglalkozik velem..4 hete vagyunk együtt és bunkó velem..simán megenged magának egy egy 'kabbe'-t vagy ilyesmiket.
2009. aug. 10. 01:11
 9/16 anonim ***** válasza:

akkormeg mértnem szakítassz vele?

az ok h szereted..de ne hagyd hogy megalázzon..:S

2009. aug. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Jajj csillagom!

Hány éves vagy? Szerintem még 2-3 évet nyugodtan várhatsz a pasizással.


Egyébként a kabbe sztem nem durva. Nekem is volt bnőm, aki csak úgy mondta, mert szerinte poén volt, vagy bunkó voltam picit:) vagyis inkább csak húztam.


Ha lesmártál előtte más pasit, akkor örülj, hogy nem dobott ki a partyról.

2009. aug. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!