Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, tudnátok tanácsot adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Tudom elég ovis, de 18 éves vagyok és általános alsós korom óta most fogott meg először egy fiú a suliban. Egy kicsit ismerem, de még azért nem annyira. Hogy kerüljek hozzá közelebb, hogy ne tűnjön fel neki, hogy tetszik nekem? De neki is szimpatikusnak tűnjek ne csak röhögjek a viccein.
2012. okt. 26. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele.Mindenről.Mint egy jó barát.Aztán ha jól kiismerted onnan mehet tovább a dolog
2012. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!