Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Internetem milyen stílusban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetem milyen stílusban hatásos ismerkedni?

Figyelt kérdés
Élőben nincs baj, úgy hírlik erős kisugárzásom van, egyből megfogom a casjokat, viszont interneten egyszerűen nem megy az ismerkedés, bár visszaolvasva tényleg teljesen máshogy jön le amit írok, túl kedvesnek, jófiúnak tűnök, pedig élőben nem kifejezetten ez jön le rólam, és nem is szeretnélm ezt, dehát ez jön ki belőlem, és élőben persze teljesen máshogy hat.
2012. okt. 28. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Bunkóparaszt stílusban. Arra mindenki felfigyel akaratlanul is. Jó kisfiúval én sem mentem semmire.
2012. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha bunkó vagy .. neten tiltanak.. szóval.. inkább legyél rendes.
2012. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
amgúy egy idő után mindig megtalálom az összhangot, tehát ksi szemétedés megvan, de egyből nem tudok ezzel kezdeni, így meg unalmasnak titulálnak szvsz:D az a legrosszabb h tudom h élőben meg oda lennének értem, tom egoizmus... de cask az eddigi tapasztalatok alapján beszélek.
2012. okt. 28. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
laza style
2012. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neoklasszicista stílusban.
2012. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Internetem

Neked van interneted?:D



oppa gangnam style-t próbáld.

2012. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha élőben sikeresebben ismerkedsz, akkor ne ismerkedj a neten. Én is így vagyok vele amúgy, aztán feladtam a netes ismerkedést, mert élőben sokkal hatékonyabb. 21/L
2012. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!