Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül én érzem magam frusztr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rifle02 kérdése:

Egyedül én érzem magam frusztráltnak mert alacsonynak érzem magam?

Figyelt kérdés
175 centiméter magas fiú vagyok és néha eléggé idegesítőnek érzem, hogy csak 175 centiméter magas vagyok és sok másik fiú magasabb nálam. Szeretnék én is magasabb lenni csak nem tudom, hogy nőhetek-e még így 17 évesen. Lányoknál igaázból annyira nem érzem zavarónak, hogy nem mindegyiknél vagyok magasabb csak azért mégiscsak rossz érzés.

2012. okt. 28. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
a 175cm törpének számít szóval nem csoda hogy zavar
2012. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
42%
Szerintem nem vagy alacsony :) Nekem legalábbis tökèletes lennèl :)
2012. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Törpének? Az jó, én 171 vagyok 21 évesen. A kérdezőnek még van 4 éve nőni, nekem már nincs.
2012. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattál :D
2012. okt. 28. 20:07
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez nem alacsony, de nem is magas. Amúgy még nőhetsz. :)


(Amúgy megírnád priviben, hogy milyen betűvel kezdődik a neved)?

2012. okt. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én 17 évesen 176cm vagyok az kb ugyanaz és szerintem ez tök jó :D lányokhoz ideális, sok lánynál vagyok magasabb a fiúknál pedig nem zavar különösebben,
2012. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én már 24. életévemben vagyok és csak 165 cm magas khm. alacsony. Én örülnék a te 175 centidnek! De azért még 17 évesen neked esélyes egy 5 centi növekedés, sportolj sokat, az segít nőni!
2012. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is ennyi vagyok 17 évesen. A környezetemben nem sok nálam alacsonyabb ember van... Mondhatni, csak a szüleim, és a rokonok.
2012. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is pont 175 cm vagyok, szóval vagyunk ezzel így páran: 175-180 az átlag. Én spec. már 17 évesen is ekkora voltam, de mindenki máshogy fejlődik. Engem is nyilván foglalkoztat a magasság, mert netes társkeresésben elég gyakori a min. 180 cm-es szűrés, de

1. a fiatalok generációnként egyre nagyobbak. Suliban még lehetsz így kicsi, de munkahelyeden már nem az, ha a kollégák idősebbek.

2. megnéztem a nők magasság eloszlását: 5-10 %- a magasabb a nőknek nálunk. Persze az ilyen kérdésekhez majd sicher a jeti-lányok fognak hozzászólni, hogy 180 cm alatt nem férfi a férfi, de ez nem reprezentatív, a csendes többség nem néz le minket, csak nem kommentel.

3. kollégám kb akkor mint én, megkérdeztem mekkora, és 183-at mondott, pedig nem hiú ember. Szóval sokan maguknak se vallják be a dolgokat, vagy csak rosszul mérik le magukat. de lehet pár ember nagyot nézne, ha korrektül lemérnék újra a magasságát.

2012. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sportolni elég sokat szoktam, viszont a dohányzás nem vethet vissza a növekedésben?
2012. okt. 28. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!