Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normálisnak tartjátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisnak tartjátok, ha egy 20 éves fiú előre tudja, hogy soha nem akar megházasodni?

Figyelt kérdés
Mindeközben komoly kapcsolatai voltak és szeretne családot, mindent, csak esküvőt nem akar tartani, szerinte felesleges. Járunk pár hete és már most elmondta ezt nekem, de eléggé meglepett. Miért nem mindegy neki, ha úgyis családot akar, hiszen akkor csak egy papír, de egy nőnek mégiscsak fontos.
2009. aug. 10. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Lehet hogy a templomi esküvőre gondolt. Olyat én se akarok :/
2009. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem ő, semmilyet nem akar. Nem akarja, hogy egy nő a felesége legyen, csak élettársa, házasság nélkül.
2009. aug. 10. 16:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
mert sok emberbe bele magyarázzák, vagy sok ember rossz pélat látott maga elött. aztán meg ilyenkor nagy szájuak, és 10 év múlva meg majd ö könyörög hogy elvehesen. aztán van olyan aki soha nem akarja.
2009. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

soha ne mond, hogy soha :D:D:D


ha csak papír, akkor meg miért fontos neked? neked ő fontos, vagy a papír? ;)

2009. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő a fontos, de szinte minden lány esküvőről álmodozik, hogy egyszer megkérik a kezét és elveszik. :)
2009. aug. 10. 17:13
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy elvált szülők gyereke? Mert ők általában kicsit szkeptikusabban állnak hozzá a házassághoz...

Egyébként meg simán lehet, hogy 5 év múlva megváltozik :)

2009. aug. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem váltak el a szülei, még együtt vannak és vannak nagyobb tesói is, akik szintén házasok, jól megvannak és már gyerekük van. Ezért sem értem.
2009. aug. 10. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Normális, csak a nője mit fog gondolni ha már 10 éves gyerekük lesz.
2009. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én párom is évekig mondta,hogy soha nem fog megházasodni!És lássanak csodát,májusban megkérte a kezem.Na az,tényleg meglepett!
2009. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem meg nem normális. egy esküvő tényleg fontos dolog. És nem csak a nőnek, hanem a férfinak is, ha az komoly ember. utálom ezt a "az csak egy papir" dumát. Ha az csak egy papir, akkor mit kell efölött annyit parázni? Megforditom a dolgot. Ha az csak egy papir, akkor mit számit mit f0sik tőle? vegyen el oszt kész. ennyi.


azért nem akarnak az emberek házasodni, hogy megtarthassák a függetlenségüket, és bebiztositsák magukat egy könnyű megpattanáshoz. ha úgy adódna....


Ezek GYÁVA emberek. nem bevállallósak. Nem KAJAK EMBEREK akik igy gondolkodnak hogy "az csak egy papir".


lófsz jóskák papirkutyák hogy igymondjam. Nem az a fajta, aki azt mondja, hogy ÉRTED MINDENT MEGTESZEK, A VÉREMET ADOM ÉRTED HA KELL, AZ ÉLETEM A TIÉD, MINDENEM A TIÉD. STB. azért ezekhez a mondatokhoz emberileg is érettebb személyiségnek kell lenni, bevállalósnak, szenvedélyesnek, olyannak, aki mindent felad érted. Ez a lényege a házasságnak. A legfontosabbat, a függetlenéséget adják fel az emberek a másikért, ami emberileg is sokat elárul valakiről. de úgy belevágni, hogy csak a nagy ceremónia van, és külsőségek, annak tényleg semmi értelme. Úgy érdemes, ha ezt a dolgot mindkét fél tudja amit fentebb leirtam, és meri vállalni a következményeit. Na jó, nem árt, ha utána jól is csinálják a dolgot, ami valljuk be nem könnyű dolog, de lehetséges.


nah summasummárum, az ilyen papirkutyák ne pofázzanak a házasságról. szembesitsd ezzel a srácot, hogy gondolja meg miket beszél, és ne legyen ilyen nyomi.

2013. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!