Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ez már a duci kategória? Képpel.

Figyelt kérdés

[link]


Most kezdtem el intenzíven fogyózni,mert egy srác kikosarazott ill. hát nem mondta ki,de már alig találkozunk...meg teljesen megváltozott..múltkor szex után..elkezdte csipkedni oldalt az úszógumim :(

legalább motivál :(



2012. okt. 29. 23:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom csajok, egy művész veszett el néhányotokban. A "hogyan csináljunk olyan képet painttel, amiből nem vehető ki az égvilágon semmi lényeg" versenyt orrhosszal nyernétek a profik előtt.
2012. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
15%
Nem duci, de az az úszógumi undorító.15 kilót dobj le
2012. okt. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Nem olyan vészes, ne szomorkodj.

A fogyózás meg ártani nem tud, nemde?

F

2012. okt. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
semmi esetre sem akartam,h felismerjék a szobám:) 20
2012. okt. 30. 00:00
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
A kitakarás miatt nincs semmi viszonyítási alap. Amúgy szerintem nem azért csipkedte a hasad, mert sok a felesleg, hanem mert be volt indulva. Gondolom ujjazni sem azért ujjazott, mert nem tettszett neki a puncid, vagy a mellbimbódat sem azért dörzsölgette, mert nagy.
2012. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
jaja.meg most van akaraterőm hozzá legalább.
2012. okt. 30. 00:01
 8/29 anonim ***** válasza:

úszógumim nekem is van, és soha egyetlen pasi sem utasított még el emiatt.


egészen mellesleg szerintem csak cukkolt, volt barátommal mi is cukkoltuk mindig egymást a pocikkal... am meg lehet, hogy csak a szexre kellettél neki, megkapott, most már nem érdekled, ezért nem találkoztok.

2012. okt. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Kicsit duci, de nem vészes. Szerintem jó vagy így is, persze egy kis fogyás és még jobb leszel :)
2012. okt. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
és a fogyózás meg igenis tud ártani. gondolom te is úgy akarsz fogyni, hogy nem eszel. tájékoztatlak, hogy ezzel a módszerrel nem zsírt fogsz leadni, hanem izmot. az izom nehéz, így meglátszik majd a mérlegen, de magadon nem fogod látni, hogy fogytál, mert csak löttyedtebb leszel, mivel a zsír megmarad, az izom meg eltűnik... egyébként EGYÁLTALÁN NEM VAGY DUCI.
2012. okt. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!