Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a lánynak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a lánynak aki visszautasított meggyűlölöm a barátját?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:

végülis meg lehet érteni, főleg, ha nagyon odavagy a csajért.

A legjobb, ha inkább kerülöd őket, egy ideig. Idővel majd csökken az érdeklődésed/képbe jön más és akkor már nem lesz ilyen gondod.

2012. okt. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tedd tonkre a pasit, alazd meg, karcold ossze akocsijat stb. En ezt tebnem es teszem is, hidd el jo kis elegtetel ez.
2012. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De azt ugye tudod, hogy nem a srác a hibás, hogy ti nem jöttetek össze?
2012. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szerintem csináld ki kapd el egy kis sikátorban és verd össze utánna hugyozd le ugy hogy csípje a szemét meg persze a fitymáját vágd be egy kicsit ott ahol a hugycsöve véget ér ! sajnos már nekem is kellet alkalmaznom. sok sikert :)
2012. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Irigykedni rá, normális. Gyűlölni szerintem nem. Hiszen ő a hibád azért, mert a lánynak ő jön be, és nem te. Ráadásul nem is ismered.
2012. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
normális ha utálod! ugyanakkor ha leszúrod a sarkon az már nem az
2012. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5. vagyok, úgy értettem, NEM ő a hibás, na.
2012. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!