Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szabadságigényű fiúk/lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szabadságigényű fiúk/lányok, ti mennyi időt töltötök el a párotokkal?

Figyelt kérdés

Általában is érdekel a kérdés, de az én szitum valahogy így néz ki: nagyon közel lakunk egymáshoz, ezért sok estén találkozunk picit. Napközben neki meló, nekem suli+meló. Napközben nem keres, este ha nem találkozunk, kb negyedórát beszélünk neten. Ez nekem nagyon kevés..ez normális? Közben azt mondja, h bennem megtalált mindent, amit eddig keresett...


Nagyon nehezen hiszem ezt el, mert számomra ez akkor hihető, ha ki is mutatja. Amikor együtt vagyunk semmi kifogásom nincs, de amikor nem...nekem olyan szexkapcsolat jellegű a dolog, de erre még ő kérdezett rá anno, hogy ugye nem, hanem komolyan gondolom-e..

Ha ekkora a szabadságigénye, megpróbálom elfogadni, de létezik ilyen? Nekem annyira hihetetlen, hogy oda vagy valakiért, de nem vagy képes felhívni, vagy többet beszélgetni vele, amikor van hogy 2 napig nem is találkozunk...én teljesen máshogy működök, ezért felfoghatatlan számomra.


Aki hasonló felfogással él, mint a jelenlegi párom, írjon! Tudni szeretném, h velem vagy vele van a baj, vagy nincs is baj...köszönöm!

én 23/L, ő 24/F



2012. okt. 30. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Most akkor mennyit is találkoztok egy héten körülbelül? Hányszor alszotok egymásnál?
2012. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Attól függ, mennyit dolgozik. Egy héten kb 2-3 alkalommal alszunk együtt, és kb 4-5 napot találkozunk.
2012. okt. 30. 13:00
 3/15 A kérdező kommentje:
De ezt a találkozást úgy kell érteni, hogy kb este 8tól éjfélig...
2012. okt. 30. 13:00
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát azt hiszem nekem elég nagy a szabadságigényem. Általában annyit vagyok a partnereimmel, amíg szexelünk ... esetleg egy cigi utána :-P
2012. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha közel laktok egymáshoz, akkor szerintem nem normális, hogy ilyen keveset találkoztok. És arra a negyed órára miért nem megy át hozzád? Miért neten beszélgettek?

Az összeköltözésen nem gondolkodtatok még?

2012. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem ez pont jó lenne :)

Persze ez nem azt jelenti, hogy veled van baj...de arra se gondolj, hogy vele nem stimmel valami :)

2012. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hmm. Nem tudom miért nem jön át arra a negyed órára. Én azzal is beérném, ha egy puszira áthívna ilyenkor. Összeköltözésem még nem gondolkoztunk, másfél hónapja vagyunk együtt.


Kedves caM008!

És neked ennyi elég, ha szereted a párod? :)

2012. okt. 30. 13:04
 8/15 anonim ***** válasza:

Elég nagy szabadságigényű vagyok, munka mellett kellenek a "szabadnapok", amikor ugyanúgy tartjuk a kapcsolatot üzenetben (nem chat, levél), ha van valami, de egyébként másnaponta, három naponta találkozunk estére, mivel dolgozunk. Szerintem így mindkettőnknek megvan a magánélete és egymással is elég sok időt töltünk (lehetőségekhez mérten). Mondjuk ehhez az kell, ha együtt vagyunk akkor nincs hirtelen jött haverok meg egyéb dolgok és csak egymással foglalkozunk. A köztes napokon pedig tudunk egyebet csinálni.

F29

2012. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs párom. Azt írtam, hogy partnerem!
2012. okt. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem találkoztok keveset. Nekem egy kapcsolatban ennyi bőven elég. De azt nem értem miért nem alszotok együtt ennyi idősen?

23/L

2012. okt. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!