Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetene ezen a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetene ezen a helyzeten segíteni?

Figyelt kérdés

Azon tűnödtem, hogy itt az oldalon is olvastam olyanokat, hogy barátzóna meg ilyenek, hogy barátzóna. Meg ilyenek? Nem. Nem csak ilyenek. De ez az egyik. Nekem egyáltalán nem jelentene akadályt, ha egy lány barátként kezelne. Akkor legalább kezelne valahogy. Emberszámba venne, ilyesmi. És legalább beszélgetnénk. Szóba állnának velem. Nem is szexhiány a legnagyobb bajom, azt már megszoktam. A legrosszabb, hogy egyáltalán nem vagyok kapcsolatba nőkkel. Semmilyen szinten. Képtelen vagyok velük beszélgetni személyes dolgokról, őszintén. Nincs folytatás. Egy-két szó és kész. Nincs kölcsönös szimpátia senkivel? Lehet ilyen? Ez elképesztő.

23F



2012. okt. 31. 14:42
 1/2 anonim válasza:
Szerintem meg nem talaltad meg azt akibe majd annyira megbizol hogy mindent elmondassz...Jon valamikor egy olyan valaki aki a legjobb baratod lessz majd..En csaj vagyok viszont van egy fiubaratom akinek mindent elmondok es o is nekem..szoval o a legjobb baratom..csak vigyazni kell ilyenkor mert a szex vagy a szerelem tonkreteheti az egeszet!!!!!
2012. okt. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Igen, sokkal jobb lenne egy lány, akinek elmondhatnék bármit.
2012. okt. 31. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!