Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 173 cm magas fiú vagyok.163-17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

173 cm magas fiú vagyok.163-177 cm körüli vékony / sportos lányok tetszenek. Ha kb. ilyen magas vagy, elfogadnád, hogy a barátod csak alig magasabb, esetleg kicsit alacsonyabb, mint Te?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy a lányoknak átlag kb. hány %-a fogadna el olyan fiút társul, aki hasonló magasságú, mint ő. Azért kérdezem, mert már sok helyen olvastam, hogy a lányok azt szeretik, ha a fiújuk kb. 5-10 cm-vel magasabb legyen, hogy magassarkúban állva is max. egyformák legyenek. Viszont nekem meg általában jobban bejönnek a hozzám hasonló magasságú lányok... Tehát ez egy felmérés lenne, kíváncsi vagyok, mennyien vagytok engedékenyebbek és szigorúbbak e tekintetben.

Ha kérhetem, írjatok legalább egy életkort, egy magasságot, testalkatot és hogy mennyi a barátotok felé elvárt magasság (cm)! Köszi!



2012. okt. 31. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Én tudom, hogy ez nekem nagy rigolyám...De nekem csak olyan pasi kell, aki minimum olyan magas, mint én. Nem érezném magamat biztonságban egy alacsonyabb srác mellett...

Ha velem egy magas, az nem baj, csak ha alacsonyabb...


18/L

175cm

2012. okt. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem fogadnám el, egyszer volt alacsonyabb barátom, bőven elég volt.


18L

177 cm

(barátom 186 centi)

2012. okt. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én nem szeretném ha a fiú alacsonyabb lenne mint én, mert már én eleve alacsony vagyok, de ha csak pár centivel nagyobb nálam, az sem zavar :) tényleg nem ezen múlik az egész. Sőt, elég nehéz is lenne ha sokkal magasabb lenne tőlem, az már csókolózáskor nem praktikus :D
2012. okt. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 VVMMvvmm ***** válasza:
25%

Nem itt kell ezt felmérni! Ne legyél már ilyen!

A való életben kell próbálkozni. Eszednél vagy? Honnan tudud, hogy ki válaszol?

2012. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én 163 vagyok, de inkább szeretném hogy magasabb legyen a párom
2012. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
164 vagyok és a párom 173. nem szoktam gyakran magassarkúban lenni, de ha igen akkor sem olyan magasban(max 7centis).nem zavar a magassága, előző párom 187centi magas volt. szóval én szeretem ha magasabb a párom nálam, de nem kell h 20centivel. 18N
2012. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
180 cm vagyok, 60 kg, vékony. Mindig magasabb pasijaim voltak, de tetszett már meg nagyon alacsonyabb srác is. Úgy plusz 5-7 cm a csaj javára szerintem nem olyan vészes. De őszintén szólva a magasabb pasikra figyelek fel alapvetően. (180+)
2012. nov. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 165 cm magas vagyok, 53 kg, sportos tesatalkatú vagyok, mivel rendszeresen biciklizek. Án elsősorban nem a magasságot nézem egy fiún, mivel nem vagyok túl magas. :D Nekem a 173 is megfelelne ha a fiú szimpatikus :)
2012. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, kimaradt hogy 17 , utolsó voltam.
2012. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!