Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál az új barátoddal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál az új barátoddal, ha a régi megbocsájtotta, hogy megcsaltad és újra akarja kezdeni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha kivennék a gerincem, valószínűleg akkor igen.
2012. nov. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már megfordul a fejedben: igen, szakíts vele! Jobban jár szegény.
2012. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Össze se jönnék az új barátommal addig, amíg a régit maradéktalanul el nem felejtettem....
2012. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem ezt már elkezted, ne hagyd abba !!!!!!!! Felelős vagy a tetteidér !!!! ha meg őt nem szereted annyira, mint az elsőt, csak akkor, de ezt nem támogatom !!!!!!!!!! Csak tanulj abbol a megcsalás dologból, ami történt ok ? De ez NEM LENNE SZÉP DOLOG TŐLED, hogy ott hagyod azt, cserben hagyod aki Benned MEGBÍZIK !!!! Nekem is hasonló esetem volt, csak nem kapcsolat formában .... Ennél sokkal nagyobb gond volt ... ... A lényeg az, hogy gondold végig amit írtam ok ?
2012. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megcsaltad az exedet... Honnan tudod, h nem fogod újra megtenni? A srác is elég fatökű lehet, ha nem tud mást csaj felszedni, hanem inkább megbocsájt, annak aki átb*szta... Sajnállak titeket!
2012. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert azért vagyok az újjal, mert a régivel valami nem stimmelt. ennyi.
2012. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem szoktam egyik kapcsolatból a másikba ugrálni, nem tudom elképzelni a szitut

de mondjuk én ezt tenném: szakítanék a jelenlegivel, mert nem szeretem, és hagynám a régit is, mert őt se szerettem, és VÁRNÉK, kibírnám pasi nélkül, amíg túl nem lépek, majd keresnék egy haramadikat

2012. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hülye vagy még a párkapcsolathoz.Inkább aludj.
2012. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem velem történt, de követítem a tanácsokat az eset alanyának. :)
2012. nov. 1. 11:16
 10/10 anonim ***** válasza:

#3-assal értek egyet, amíg nem vagyok túl az exemen, nem lépek új kapcsolatba.


ha mégis, akkor hagyok időt. tehát ha felmerül bennem, hogy visszamegyek az exemhez, akkor nyilván nem szeretem a jelenlegit (eléggé). nem hülyítem, szakítok vele, függetlenül attól, h mi lesz az exszel. majd adok magamnak pár napot-hetet, megfontolom az exemet, és esetleg megpróbálom vele.

2012. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!