Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem voltak nekem tartós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem voltak nekem tartós, és hosszú kapcsolataim az elmúlt 4-5 évben? Miért volt sok távkapcsolatom, meg rövid szerelem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ehhez meg kellene ismerni a személyiséged. Lehet ezer oka neki.
2012. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés információ. Talán rossz partnereket fogtál ki, talán gond van a hozzáállásoddal, talán valamely jellemvonásod megakadályozza, hogy hosszú kapcsolatod legyen.
2012. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszolok.milyen informácio?
2012. nov. 1. 14:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a leghosszabb ezalatt az idő alatt? Hány kapcsolat volt? Mennyi idős vagy?
2012. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem ugyanez van jelenleg
2012. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18/F vagyok,leghosszab élő kapcsolatom 4,5 hónap volt,távkapcsolatba legtöbb 16,5 hónap.
2012. nov. 1. 14:38
 7/8 anonim válasza:

Szerintem félsz attól, hogy ha a közeledben lenne, és bármikor láthatnád, akkor nem volna meg az a szabadságod amit te igényelsz, elfoglalná azt az időt, amit te más dolgokra szeretnél fordítani, egy hosszú kapcsolathoz fel kel nőni, el kell fogadni a másik félt úgy ahogy van, és fel kell áldozni azokat a dolgokat amik eddig megszokottak voltak, hogy mind két félnek jó legyen, egy jól működő házasságban nem egy férj meg egy feleség van, hanem egy pár ami egyet alkot, szóval nem külön utakon járnak, hanem megtalálják azt az utat ami mind a két félnek jó! Ezért megy tönkre a legtöbb házasság, párkapcsolat, mert a 2 fél nem tud azonosulni, nem áldozzák fel azokat a megszokott dolgokat amik csak nekik jó... Egy kapcsolatban meg kell lenni a harmóniának, a közös céloknak, egy kapcsolatban nem te és én vagyok, hanem mi! Szóval vagy te, vagy az eddigi partnereid nem szeretnék még meghozni ezt az áldozatot amiket leírtam, de nem kell szarni, türelmesnek kell lenni, idővel úgy is megtalálod azt az embert akivel egy ember tudsz lenni.

Üdv

22 éves fiú

2012. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rosszul esik,hogy ennyi idősen mindekimnek van valakije/hamar találtak párt/. Sok lány nem válaszol ha elhivom,ráirok. Félek,de mástol nem attol amit irtál
2012. nov. 1. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!