Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok egy 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy 19 éves srác és egy 21 éves lány közötti kapcsolatról?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Leginkább semmit. Nem is ismerem őket.
2012. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mi baj van vele ? semmi
2012. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Így, hogy semmi mást nem tudni, egyszerűen semmit... Nem is értem mi ebben a kérdésben a lényeg?! Se nagy korkülönbség, semmi... Azt gondolom idióta kérdés, már bocs!
2012. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogy a srác fiatalabb két évvel?
2012. nov. 1. 22:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Anyám borogass. Rá se jöttem, hogy ezért kérdezed.
2012. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem korfüggő...
2012. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

egy lány 4 évvel érettebb felfogásilag mint egy férfi. tehát te 19éves vagy, ő 25...legalábbis az okosok szerint.

nekem is volt idősebb barátnőm. nem működött a dolog. Sok mindent megszabott, parancsolgatott és ő már férjet keresett, amibe benne is lettem volna, ha nem ugráltatott volna állandóan :D De persze próbáld meg ha gondolod. Csak arra vigyázz, hogy ne a fiának tekintsen, hanem a szerelmének és a kortól eltérően nézzen fel rád!

2012. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"hanem a szerelmének és a kortól eltérően nézzen fel rád"


Ennek kölcsönösnek kell lennie.

Te felnéztél a párodra?

Nem csak kompenzálásként "ugráltatott", mivel nem tudtál őszintén felnézni rá?


Esetleg azért nem, mert te meg a fiatalabb korodat kompenzáltad?


Öngerjesztő folyamat...

2012. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"Csak arra vigyázz, hogy ne a fiának tekintsen, hanem a szerelmének és a kortól eltérően nézzen fel rád!"


Na ezt hogy kell csinálni???

2012. nov. 1. 23:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem fiatalabb a párom, jó pár évvel. Nem kezelem a kisfiamként, mivel nem is vagyok az a típus.

Tehát nem vagyok anyáskodó.

Viszont ezt a "felnézés" szót nem szeretem, egyoldalúságra utal. Kölcsönös tisztelet, az maximálisan megvan köztünk.


Ha van tartásod, akkor emberileg tisztelni fog, de arra is figyelj, hogy te is add meg ezt számára.

2012. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!