Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy azért nem találkozik velem, mert nincs szex?

Figyelt kérdés

állandóan nyomult, leállítottam, hogy ismerkedünk csak, hagyjuk a szexet. erre közli mindig hogy hol ezért, hol azért nem találkozunk, mert nem ér rá.

mondtam neki, hogy szeretném tudni mi ez, hogy ő mit gondol rólunk. ezzel az én szavaimmal válaszolt, hogy ismerkedünk nem?

és nem hív, nem ír, nem találkozunk. én futok utána tulajdonképpen. de már nem teszek semmit.

ennyire r*banc kell a pasiknak? aki benne van, az bnő esélyes, aki nincs, az meg dobva és ennyi?


2012. nov. 3. 09:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Pasiknak??? Vagy csak annak a pasinak?

Mert nem mindegy.

2012. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
meg az előtte levő és az előtte levő "barátaimat" tekintve.
2012. nov. 3. 09:06
 3/18 anonim válasza:
szerintem egyértelmű hogy csak szexet akar.vannak ilyen lányok,keress másikat ha ez nem jó neked!
2012. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

én vagyok a lány...

de ha csak szexet is akar, miért nem hív...

2012. nov. 3. 09:14
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Kortól függ. A szex egy egészséges kapcsolat velejárója és az első együttlét után sokminden ki is derül mindkét fél számára arra vonatkozóan, hogy mire is számíthat ettől a kapcsolattól.


Egy tinédzsernél gáz ha az első randin is csak beakarja zavarni, aztán otthagyni téged. Semmiképp se szabad engedni, mert még egyszerűen nem akarja lekötni magát és amint megkapta amit akar, továbbáll.


Egy 20 éven felüli srác viszont már igényli és ha nem próbálkozik az első randin akkor eléggé esélyes hogy második már nem lesz, mert egyszerűen nem vagy az esete és csalódott.


Ilyen világban élünk. Barátkozz meg vele.


A tinédzserek még csak meg se próbálják lekötni magukat és azért próbálnak lefeküdni minél több csajjal, akik pedig már kinőtték azt a kort azok pedig már természetesnek veszik a szexet. Ami végülis nem is baj.


Neked se kell elzárkózni a szex elől, viszont tartsd szem előtt, ha egy pasi nem tud kielégiteni elsőre akkor második nekifutásra se fog menni és jobb ha te dobod.


Hiába a cuki arc, a rózsaszín napszemüveg, az egekig érő szerelem. Hogyha rossz az ágyban és nem visz el akkor ez mind kevés ~ előbb utóbb visszaüt a kapcsolaton és az nem lesz kellemes.

2012. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

most ott tartok hogy szabályosan bánom, hogy nem feküdtem le vele a 2. vagy 3. randin.

20 feletti amúgy. sőt. 25 feletti.

2012. nov. 3. 09:25
 7/18 anonim ***** válasza:
Sztem nem akar komoly kapcsolatot,legalábbis veled nem.
2012. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

nem is ismer...

nyomult a szexre, nem adtam be a derekam.

most már nem nyomul semmire.

érdekes.

2012. nov. 3. 09:47
 9/18 anonim ***** válasza:
25 feletti pasik már nem vesznek "zsákbamacskát". Megismerkedtek aztán ha a jó a sex lesz párkapcsolat ha nem jó nem lesz. Ha a csaj nem hagyja magát akkor ennyi volt...
2012. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
hát bánhatja..
2012. nov. 3. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!