Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha azt mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha azt mondjátok egy fiunak hogy:Ne haragudj, de barátként tekintek rád, maradjon a barátság. Az kb azt jelenti hogy:ne haragudj, de nem tetszel, nem vagy az esetem, de barátnak jó vagy. Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
jaja
2012. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vagy azt, hogy szeretlek, csak nem merem elmondani. (van ilyen) :)
2012. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagy általánosságban igen finoman elhajt téged. Nekem is mondták ezt párszor de egyszer úgy voltam vele hogy oké akkor legyünk csak barátok(ezt még úgy szivatásból csináltam hogy erre mit lép) Azóta nagyon jóban vagyunk és sokat beszélünk de semmi több :)

Keress egy másik lányt mielőtt belebolondulsz.

Tudod vonat és lány után sosem kell futni majd jön a következő :D

2012. nov. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyik barátnőm is ezt a dumát nyomta a pasiknak,egyébként meg bomlott utána csak azért kellett a duma mert így érdekesebb volt neki.a pasi meg persze ráharapott mert hát elcsábítani mégis csak feladat....!
2012. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!