Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit szólnátok, ha egy lány ezt adná nektek szülinapotokra?

Figyelt kérdés

A sráccal nem rég óta ismerjük egymást,épp,hogy elkezdtünk randizni. Holnap lesz a 21. szülinapja és a kék a kedvenc színe,szóval horgoltam egy fekete-kék pillangót. (Ilyet,csak fekete-kékben:

[link]

Mit szólnátok hozzá pasi létetekre,ha egy ilyet kapnátok valakitől? Gáz? Elfogadnátok? Mit gondolnátok az illetőről?


2012. nov. 5. 08:58
 1/10 A kérdező kommentje:

bocsi,a zárójel bekavar

[link]

2012. nov. 5. 08:59
 2/10 Makacs Kun ***** válasza:

Elfogadnám, csak nem tudnék mit kezdeni vele :)

Esetleg a pillangó pihenjen egy doboz sörön, vagy valami hasonlón :)

Azt gondolnám, hogy: LÁNY :)

48/f

2012. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
É lányként azt mondom, hogy bár ez nagyon kedves ajándék, nem túl "használható", ill. a pillangók nem éppen fiúsak... Más részről szerintem mindig nagyon kedves, ha valaki saját kezűleg gyárt valamit. Szerintem tőle függ... :S
2012. nov. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez egy 21 eves pasinak olyan troll ajandek. :D

Na viccet felreteve, ha szeret, biztosan ertekelni fogja, hogy sajat kezuleg gzartottal neki valamit, de azert adj neki melle valami pasisat is, pl. ferfiparfum, ha van kocsija, esetleg egy szep gravirozott kulcstartot (ne pillangosat! :P ), egy uveg finom bor, vagy ami eszedbe jut, de ne ilyen lanyos dolgot mar! :O

2012. nov. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*gyartottal - bocsi
2012. nov. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt fogja gondolni, hogy bu.zinak hiszed. Nem túl jó ötlet.
2012. nov. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Őszintén szólva ha én lennék a pasid akkor a szemedbe szépen mosolyognék amikor átadod az ajándékot. Elfogadni elfogadnám, de max ennyi.
2012. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A pillangó nagyon szép,de inkább add oda Anyudnak,vagy anyósodnak karira.Ők biztos többre értékelik majd.Én inkább ha már horgolok akkor egy sálat,vagy sapkát horgolnék neki.Az hasznos is szerintem.Olyant kell mindenféleképpen ajándékozni ami nem csak nekünk tetszik,hanem annak akinek szánjuk.
2012. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én eltenném emlékbe, hogy bárhogy is alakul a kapcsolatunk, kaptam egy ilyet egy lánytól egysszer, ami nem mindennapi.
2012. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elfogadható ajándék, ha csak ezt viseled miközben a tortát átadod :D
2012. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!