Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neked bejön ez a csaj? (videó)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked bejön ez a csaj? (videó)

Figyelt kérdés

10-ből hányas?


http://www.youtube.com/watch?v=BGE-_6RVsAI



2012. nov. 5. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10-es nem lehet nálam, mert már túl vékony
2012. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10-ből 8-cas a csaj,nekem nagyon bejön
2012. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik (lány vagyok :) ), csak ha a helyében lennék, én még híznék 5 kilót kb :) 8/10
2012. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mindenben egyetértek veletek, kivéve abban hogy nyelvtanilag halyes a "8-cas" :D Gratulálok, ülj le... 1-es!
2012. nov. 5. 20:47
 5/14 anonim ***** válasza:

10/10

Nagyon jól néz ki.

Ez is azt bizonyítja, hogy a vékony csajok a jók. A hízás őt is csak elcsúfítaná.

2012. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Mindenben egyetértek veletek, kivéve abban hogy nyelvtanilag halyes a "8-cas" :D Gratulálok, ülj le... 1-es!"


A "hogy" előtt vesszőt teszünk, a "halyes" pedig "helyes". *flies away*

2012. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom eldönteni, hogy srác vagy csajszi vagy-e, de nekem csak 7-es, nagy jóindulattal max 8-as. Sajnálom, annyira nem jön be. Nem tetszenek az arcvonásai. És egyébként én is tennék rá egy 5 kg súlyt, hogy gömbölyűbb legyen.


43F

2012. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
6-os ez annyira szánalmas... Én csak elírtam... hát mit hittél baz*eg, hogy én "a"-val ejtem? Idióta, köss belém. És különben meg ez egy fórum, itt nem kötelező akár nagybetűvel sem mondatot kezdeni, hiszen ki nem szarja le. Míg az ha valaki ezt írja, hogy 8-cas az már mégiscsak gáz. Dehát látom te valami sznob barom vagy :D Kössél bele ebbe is!
2012. nov. 5. 22:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát... lehetne kedvesebb arca!
2012. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7
2012. nov. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!