Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti melyik fiút választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik fiút választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Van 2 fiú, mindkettő az osztálytársam. Az egyik legyen A, a másik B. A mostanában sokszor szokott odajönni hozzám, beszélgetni, hülyéskedni. Órákon is mindig a közelemben ül le, vagy néha mellém is. B-vel nem vagyunk ennyire "közeli" kapcsolatban, ő nem nagyon szokott odajönni hozzám, csak távolról szokott nézni, de már tett pár olyan dolgot amiből egyértelmű, hogy tetszek neki.

Külsőre mindkét fiú tetszik, de A kicsit bunkó néha, de nem velem. Konkrétan még nem hívott el sehova, meg még nincs köztünk semmi, de már másnak feltűnt, hogy milyen sokat szoktunk beszélgetni pl szünetekben. Én mégis inkább B-t választanám, mert ő valamiért jobban vonz, meg ha talán összejönnénk A-val akkor érdekelne, hogy mivan B-vel, míg fordítva nem. Mégis néha elbizonytalanodok, hogy tényleg tetszek-e B-nek, miért nem közeledik, ha már egyértelmű jeleket tett?!

Szerintetek várjak még B-re, hátha kezdeményez, vagy hagyjam és inkább válasszam A-t? Tudom, hogy nem ti, hanem én fogom eldönteni, de kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok erről. Köszönöm, aki elolvasta és válaszol!:)

16/L


2012. nov. 5. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:

"Én mégis inkább B-t választanám"


Nem értem mi a kérdésed. Minek jönnél össze A-val, ha B kell? Megtudom érteni a gondjaid...

2012. nov. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne válassz senkit.
2012. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt válaszd amelyik jobban érdekel
2012. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem sinálj egy tesztet! PL: menj oda mindkettőhöz és állapítsd meg , hogy kinézetre melyik tetszik jobban. Aztán azt is, hogy kivel beszélgetsz szívesebben..stb. Nem to neked mik a szempontjaid, de kb ilyeneket
2012. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bármelyiket is választod, jól gondold át! Nem akarok ünneprontó lenni, de ha összejössz egy osztálytársaddal, aztám szakítotok, elég kínos helyzet fog kialakulni..
2012. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van egy jó idézet:


"Ha két emberbe vagy szerelmes - Akkor a másodikat válaszd, mert ha igazán szeretted volna az elsőt, akkor nem szerettél volna bele a másodikba."

2012. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak félénk a fiú és nem mer lépni de mielőtt döntenél mindenképpen deritsd ki, hogy B akar-e veled kapcsolatot nehogy aztán két szék közt a pad alá ess. Sok sikert!
2012. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En a helyedben a B-t valasztanam, mivel A-val bar beszelgettek es azert szimpatikus o is, de ez, inkabb tunik barati kapcsolatnak mintsem szerelminek! A B srac irant pedig egyertelmuen latszik h jobban erdeklodsz, tetszik neked!
2012. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!