Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van bármi trükk arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi trükk arra, hogy felnyissam a barátnőm szemét? A barátja megfojtja a "szerelmével".

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon áldozatkész és önzetlen, sajnos eleve túl szigorú önmagával szemben, valahogy úgy érezheti, hogy nem is érdemel jobbat, mint ez a fiú (aki egyébként állítja, hogy a barátnőm élete szerelme). Ez a fiú pedig egy energiavámpír, és betegesen féltékeny. Mindezek mellett antiszociális, és lassan a barátnőm mellől is elmarja a barátokat, pl engem. Egyre több programot mond le mondvacsinált ürüggyel. Mert nem létezik olyan társasági program, ami ne eredményezne féltékenységi jelenetet otthon. A fiú az e-mailjeit is ellenőrzi, és a telefonját is. És még ezek után sem hagyja ott. Tudom, ezt a barátnőmnek kellene eldöntenie, de ismerve őt, úgy érzem, segítség kell neki. Már hónapok óta betegeskedik is, fizikailag is kikészíti ez a kapcsolat, de kitartóan mentegeti a fiút előttünk és önmaga előtt is.

2012. nov. 6. 12:04
 1/6 ASOT ***** válasza:

a barátnőd vakon szerelmes, olyannyira h aki ellenezné a kapcsolatot vagy bármi rosszat mondana a fiúra az csak rossz lehet....

Nem sokat tehetsz. Főleg ha még fiatal és első-második szerelem....


Majd később rájön.

2012. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem, lehet h akkor se fogja felfogni, amikor majd egyszer-kétszer megveri.. ezek idióta nők, nehéz és szintén nagyon idióta felfogással "megáldva", akiknek hiába ugatsz akármit, a saját kárukon se tanulnak..
2012. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretik egymást annyira, ahogy írod, akkor úgysem fogja érdekelni őket más. A srác valóban túlzottan féltékenynek tűnik, persze mi van ha a barátnőd túlozva, vagy elferdítve adta elő a dolgokat? Vagy mi van ha valóban adott rá okot, hogy a barátja féltékeny legyen? Lehet benne valami, lehet, hogy pont ezért van bűntudata és viseli el az ellenőrzést, hogy visszanyerje a srác bizalmát.

Egyet ne felejts el, nem vagy benne a kapcsolatukban, nem tudhatsz és láthatsz mindent. És lehet, hogy a barátnőd sem mindent mond el.

2012. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neki kell eldönteni, ha szétválasztod őket szerintem szarabbul jössz ki mintha hagyod őket.

Azt meg hogy a srácot választja helyetted azt nyeld le, tök alap dolog, ha valaki szerelmes persze hogy a barátok egy bizonyos mértékig feledésbe merülnek, a pasi miatt, vagy a srác kérésére vagy ő maga elfelejti a srác miatt.

És az igazi barát ezek után ott lesz vele hogyha szétmennek, de addig hagyja amig ő vele akar lenni.

Engem is leszar egyik barátom bnője miatt, de a világért sem választanám szét őket, ezt nekik kell eldönteniük hogy együtt akarnak-e lenni vagy nem, azt meg én is lenyelem hogy nem foglalkozik velem annyit és lemondja a programokat...

2012. nov. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem soha semmilyen körülmény nem mentség arra, hogy belenéz a párom az e-mailjeimbe, telefonomba a tudtom nélkül, ellenőrző szándékkal. Ha nincs bizalom, akkor sz*rt se ér a kapcsolat, ezért nem vért izzadva dolgozni kell, hanem amíg nincs VALÓDI okom a féltékenységre, addig igenis bízni kell, mert megkeseríti a kapcsolatot.


Az pedig hogy szerelmesen kevesebbet jár el barátokkal az ember, az természetes, igen. Csak akkor van gond, ha a pároddal egész máshogy gondolkoztok erről. A barátnőm igenis szeretne találkozni a barátnőivel legalább hetente, lenne rá igénye. De ha minden sarokban gaz hódítót feltételez a pasija, és ezért lehetetleníti el a találkozókat, az nagyon gáz.


És sajnos nem első szerelemről van szó, már nem tizenéves a barátnőm, lassan már családalapításon kellene gondolkodnia.

2012. nov. 6. 12:17
 6/6 anonim ***** válasza:
kell is velük talalkozni! mi az h még 1 kv-ra se engedi el???? na ez már a beteges kategoria sztem.....
2012. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!