Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy beleszeretek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy beleszeretek, ha lefekszem vele, mi legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy inkább nem kéne vele lefeküdnöm, de mióta megláttam, erre vágyom, szóval úgyis ez lesz. (és ez már hónapokkal ezelőtt volt, és csak egyre jobban akarom.)

Tudom, hogy ő is ezt érzi, de egyáltalán nem tűnik olyan típusnak, aki kapcsolatra vágyna, szóval valószínű nem lenne a dolognak folytatása.

A barátnőim szerint hagyjam a fenébe, mert úgyis csak kihasználna... De szerintetek kihasználásnak számít ez? Már mióta ismerjük egymást, nagyjából semmi mással nem foglalkozik, csak velem, minden szabadidejét velem tölti, mindent megtesz értem, amit csak lehet. Még ha csak ennyi is a célja, hogy csak lefeküdjön velem, az nagyon gáz lenne, ha hagynám?


2012. nov. 6. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz,a fiú barátkozni akar veled,meg járni is
2012. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy barátkozni akar. Mondjuk amikor megismertük egymást, akkor azt gondoltam, de aztán megcsókolt, és azóta folyton ölelget, csókol... (Jó persze nem állandóan, mert van csomó programunk, csak úgy közben.)
2012. nov. 6. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Most en is hasonlo helyzetbem vagyok. Mi lett a vege?
2014. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!