Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy a "levelező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy a "levelezőtársam" hazudik-e?

Figyelt kérdés
Facebookon megismertem egy fiút, és elkezdtünk levelezni. Nagyon meggyőző, és őszintének tűnik, látszólag tökéletes. Minden, amit facebookon csinál, vagy az ismerősei tevékenységei, megegyeznek azzal, amit mond. Nem tudom, hogy tényleg olyan-e mint amilyennek mutatja magát, vagy csak nagyon ügyesen hazudik. Honnan tudhatnám, hogy igazat mond-e anélkül, hogy megtudná? Félreértés ne essék, nem akarok távkapcsolatot kezdeni vele, ennyi idősen mint én, főleg nem. 13/l

2012. nov. 6. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Írásból nem igen tudod látni.
2012. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Figyelj amm nemlehet kitalàlni. igen lehet hitetleneket mond de lehet h igaz. de ha nagyon erdekel akkor kerdezd meg tolle :) amm hogy hivnak kérdező?

csak 1 becenevet ha nm probléma :)

2012. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak nem lesz olyan hülye hogy ha megkérdezem hazudik-e, rögtön bevallja. Becenevem nem igen van, a keresztnevem Csenge :)
2012. nov. 7. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!