Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mennyire veszik figyele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire veszik figyelembe a férfi iskolai végzettségét / tanulmányi eredményét?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmi köze ennek a párkapcsolathoz és szexhez!
2012. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

engem a papir nem kimondottan erdekel.

egyszer randiztam egy sraccal,aki a corvinuson tanult,es annyira nem volt kepben az altalanos politikai,vilaggazdasagi helyzetekkel,hogy fuldokoltam a rohogestol.

a mostani parom kozepiskolat vegzett,es imadok vele beszelgetni,mert elragadoan intelligens

szoval,ez ilyen dolog.

2012. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés, csak éppen a kategóriát nem találtad el. Inkább a randizás alkategóriába tartozik.


30/f

2012. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem ez fog döntést hozni,hogy párom vagy nem párom.

hacsak nem valaki úgy kezdi,hogy iskolai végzettséged?-Mert diploma alatt nem jövök össze senkivel?! :D

2012. nov. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

semennyire

Tetszett már postás, informatikus, ügyvezető stb... Nem számít legfeljebb a sulisoknak.

2012. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, ezutóbbi korkategóriába tartozom.
2012. nov. 7. 16:55
 7/14 anonim ***** válasza:
nem érdekel de azért érettségi legyen meg...
2012. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Valamennyire biztos, hogy számít, mert nekem csak 8általánosom van, és még nem volt barátnőm.
2012. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számít. Az én pasimnak 8 általánosa van és azonkívül semmi. Elkezdte a szakmunkás képzőt, de 2 év után ott hagyta így nem végezte el. De a rossz tanulmányi eredményét és a rossz hozzáállását nagyban befolyásolta szerintem, hogy a szülei akkoriban sokat ittak illetve nem törődtek vele, akkor lógott amikor akart. Ennek ellenére szeretem és mondhatom okosabb mint némelyik képzettebb pasas...! Sokat dolgozik, jól fizető munkája van, szeretik, megbecsülik. Szerencsére megváltozott a hozzáállása, nem szétszórt! 20/L 23/F
2012. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9-es:


8 általánossal jól fizető munkája van? Nem semmi! Vagy ez csak viszonylag jó fizetés?

2012. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!