Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek ezek után?

Figyelt kérdés

S.O.S:(

A volt barátommal szakítottunk már kb 2 hónapja de én vissza akarom kapni mert kimondhatatlanul szeretem a srácot!De neki sajnos van csaja és ráadásul csalja is a csaj,és ezt ő tudja mert elmondtam neki !!!Nem tudom de elég sokat beszél velem mostanság sokat érdeklödik irántam pasi ügybe.Amikor megkérdezte van e pasim mondtam neki képzeld igen ő meg kérdezősködött még róla és azt is megkérdezte hogy biztos lefeküdtem már vele én meg bólogattam rá de majd szét robbant látszott nagyon rajta!De én legszivessebben megöleltem volna de tudom hogy nem lehet mivel a csaja eléggé pipa rám.!De most nem értem ugyan úgy járkál hozzám mintha a bnője lennék de nem vagyok az!Gondol eggyet és eljön!És fekszünk az ágyba és ennyi !Eléggé sokszor jártunk már legtöbbször mindíg akkor jöttünk össze amikor itt volt !De most nem értem !eléggé zavarosan írtam le bocsiii!azt szeretném ha vki vmi tanácsot adna !pl:hogy hogy derítsem ki hogy érdeklem e vagy csak játszik velem!vagy mondjam el neki hoogy szeretem?ááá nem tudom már mi lenne a helyes de nagyon hiányzik és lassan beleőrülök a hiányábaa:(:(:(


2009. aug. 12. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, mert amíg nem fogod tudni úgy sem fogsz megnyugodni. Tisztázzátok.

L, 18

2009. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hat zavaros az ugy...na de szerintem ezt ugy tudnad kideriteni ha egy ideig megszunteted vele a kapcsolatot mintha nem is letezne, ha fontos vagy neki akkor jarni fog utannad ha nem akkor tovabb lep..hadd h o tegyen lepeseket feled

21/L

2009. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

De jó volt ez végig olvasni :D sokszor elmosolyodtam rajta főleg a "én meg bólogattam rá de majd szét robbant látszott nagyon rajta"-nál :D

Én azt tanácsolom, hogy figyeld meg alaposan: ahogy rádnéz, ahogy közeledik vagy ha nem akkor te közeledj hozzá. Semmit sem veszíthesz vele.

2009. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2009. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

azt hiszem te jobb helyzetbe vagy mint én... ha én megtudnám h a csaja csalja,könnyebben vissza tudnám hódítani,de én nem tudok semmit róluk,ami megőrjít! És ő nem is keres engem... :( én meg nem merem :( pedig miylen jó lenne ha csak itt feküdne velem az ágyban

ja,a linket én küldtem,h lásd másnak is szar... :(

2009. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs veszteni valód...

Azt hogy a nője csalja lehet hogy nem neked kellett volna elmondanod...de mindazonáltal kérdezd meg sztem hogy hogyan értékeli a jelenlegi kapcsolatát, és miért jár hozzád ha nem akar veled semmit...ez így nem állapot

Vagy szeressen vagy utáljon!!! Mert a köztes állapot számodra kínszenvedés...ha szeret akkor jó akkor jöjjetek össze...ha nem akar semmit akkor legyen olyan drága és tanusítson annyi tiszteletet hogy a hiányával segít neki hogy továbbléphess...

Abból amit leírtál, ő még nem lépett tovább rajtad és valszeg nem is nagyon érdekli a nője....ha engem megcsalnak azonnal vége a kapcsolatnak...szóval az is lehet hogy nem hiszi el neked hogy megcsalták.


Az hogy veled tölt ennyi időt ráadásul ágyban...érdeklődést sugall


Javaslom intézz vele egy éjszakába nyúló programot aminek a végén együtt maradjatok...hívd fel magadhoz ártatlanul...vagy nem tudom....és az éjszaka meghozhatja a várt eredményt...de ha nem akkor legalább egymást ölelve aludjatok el:P legalább ez jó érzés lesz

2009. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta már felhívott 2-szer is hogy mizujs meg stb..!!:(
2009. aug. 16. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!