Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem az érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem az érzelmileg és mindenhogy befolyásolható barátnőmet?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 20 éves, ő pedig a barátnőm,és nem ÚGY. Legjobb barátnők vagyunk hosszú ideje.

Több,mint egy éve elkezdett kavarni egy olyan sráccal,aki 3 éves kapcsolatban élt.Persze sosem díjaztam,mert én normális kapcsolatban élek,és megvetem az ilyen nőket,de elfogadtam.

A srácot azonban időközben kidobta a csaja,így jó volt,hogy van egy tartalék (a barátnőm), aki épp akkor vett egy saját lakást, így még fedél is sikeresen került a feje fölé.

Az úriember heti 2x találkozik kb 1 órára az exével, majd utána barátnőmet a szobából kiküldve társalog vele tovább.


A problémám pedig a következő: Bármikor próbálok neki mondani bármit ezzel kapcsolatban , vagy nem válaszol,vagy elkezd másról rimánkodni. Szeretem,de nem tűröm,hogy lassan egy éve ezt hallgassam ,az,hogy velem mi történik,vagy hogy vagy az őt már nem érdekli,csak a srác után/miatt siránkozik....ha pedig megmondom neki,hogy dobja ki,vagy legalább a lakásból paterolja ki,mert nem hajléktalanszálló,vagy éppen k*rva a srác,hogy szexért ott lakik. Naiv,pedig 23 évesen nem kellene. 20 éves vagyok,de szégyellném magamat,ha így aláznának meg.

Mit mondjak neki? Már kezdem feladni...lassan ott tartok,hogy inkább megszakítom vele a kapcsolatot.


2012. nov. 8. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel a helyzettel nem sokat tudsz kezdeni, főleg, hogy már nem egyszer elmondtad a véleményed ezzel kapcsolatban,mégsem tesz semmit. Ha van egy konkrét elképzelése a dolgokról, és jelenleg azt gondolja, hogy neki ez így jó, akármi történik akkor nem tudod megváltoztatni ezt az álláspontját. Szerintem nem kell vele megszakítanod a kapcsolatot, csak mert máshogy látjátok a dolgokat, nem értetek egyet, más az értékrendetek. Idővel a saját bőrén meg fogja tapasztalni ha hibázott, s valószínűleg be fogja látni hogy igazad volt, csak akkor nem látta, érzékelte ezt. Akkor jól fog jönni ha ott lesz mellette egy olyan barátja mint Te, aki támogatja és segíti lelkileg.


22/L

2012. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!