Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben az esetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben az esetben? Tanácstalan vagyok! SOS!

Figyelt kérdés
A barátommal 1 hónapja és 1 hete vagyunk együtt. Eddig minden zökkenőmentesen zajlót és minden szép volt,de ma nagyon furcsán viselkedett és megkérdeztem "mi a baj?". Azt mondta,hogy "semmi" aztán később kifaggattam és azt mondta,hogy valami nagyon fontos dologról van szó,amit csak a legjobb barátja tudhat és csak benne bízik meg és vele fogja megoldani. Ami nekem nagyon rosszul esett,hogy nem bízik bennem,mert ugye az emberi kapcsolatok alapja a bizalom... Nagyon kötödöm hozzá és fontos nekem és borzalmas aggódom érte,nem tudom mi történt vele,miért van az,hogy napok óta feszültebb és nem tudok vele normálisan beszélni,ma is kicsit olyan volt,mintha teljesen idegenek lennénk egymással,így még soha nem viselkedett velem,ülj mellettem és hallgatta a zenét,egy szót se szólt,hozzám se ért,ültünk egymás mellett,mint két idegen. Tanácsokra lenne szükségem! Aggódom! :(
2012. nov. 8. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyeld le, hogy mit gondolsz, legyél mellette támaszként, éreztesd vele, hogy te ott vagy neki, lehet, hogy akkor majd megnyílik neked is. Még véletlenül se sértődj meg/hidegülj el tőle, pont az ami a legkevésbé sem hiányzik neki.
2012. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a pasiknak vannak ilyen periódusai.

amikor a gondjai elmúltak, akkor el fogja mondani, addig meg ne faggasd

2012. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám ,hogy nagy problémája lenne! Csak aggasztani akar!
2012. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A páromnak is voltak ilyen pillanatai az elején. Legyél neki ott, mesélj te a napodról, vagy csak öleld meg, tegyél be egy filmet és bújj hozzá, amíg ilyen, ne feszegesd a témát, mert csak elmarod magad mellől.

Örülj, hogy van egy legjobb barátja, aki tud segíteni neki, nyugodj meg, és bízz abban, hogy a srác tényleg a barátja. Ha ez így van, meg fogják tudni oldani.

2012. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első és negyedik válaszoló,köszönöm szépen,nagyon sokat segítettetek! És ígérem,többet nem nyagattom és nem aggódalmaskodom ennyire és ott lesz neki,támaszként,mindig! :)
2012. nov. 8. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!