Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A suliban van egy fiú akiba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdeiboglárka kérdése:

A suliban van egy fiú akiba bele zúgtam, de a tanár megtiltotta hogy ijenekkel foglalkozzunk. És a kérdés az lenne hogy hogyan fejezzem ki a fiúnak hogy mit érzek iránta a sulin kívül??

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd el sétálni, sokszor érintsd meg, nézz a szemébe mélyen. :) Esetleg mondd el neki.
2012. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a tanarnak semmi koze a te maganeletedhez... a suliba probalj meg kozelebe lenni v szemezni vele, irj ra facebookon hogy szeretned jobban megismerni, az iskolan kivul szeretnel vele talalkozni, kimenni 1-et kavezni vagy vlm, vagy ha tudod hogy hogy kell akkor csabitsd el a chatan ugy hogy o hivjon ki(amugy hany eves vagy mert az is szamit, a fiu hany eves?)
2012. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
amúgy bogi vagyok 9 éves és a fiú is 9 éves.ja Ágónak nincs facebook-ja és ágó az a fiú.amúgy a békákat és a vonatokat szereti.
2012. nov. 10. 14:30
 4/7 anonymus12 ***** válasza:
decuki:)))
2012. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hello
2012. nov. 10. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:
9 évesen neked még nem kell kapcsolat. :)
2012. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonymus12 ***** válasza:
nézd én 12f vagyok és érzem, h nem állnék készen 1KOMOLY kapcsolatra...persze a korombeliek is "járnak"de még kicsik h tényleg komolyan járjanak
2012. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!