Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számítana?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számítana? Légyszives normális válaszokat

Figyelt kérdés
Előre leszögezem,hogy nem arra vagyok kívántsi, hogy mekkora hülye vagyok, hogy ilyen kapcsolatba belementem. Szóval távkapcsolatban élek a barátommal (több mint 5000km), idáig még nem találkoztunk, csak nyáron fogunk (most van 10 hónapja h "együtt" vagyunk). A helyzet az, hogy nyáron találkoztam egy pasival, akivel lefeküdtem, de ezt elmondtam a barátomnak, és úgymond adott még 1 esélyt. A jövő héten újra találkozok ezzel a pasival, és tartok tőle, hogy nem tudok neki ellenállni, mivel nagyon kedves, helyes. Egyszerűen annyira szükségem van már arra, hogy valaki megcsókoljon, megöleljen stb... szerintetek mennyire számítana megcsalásnak? :S Én mondtam még a távkapcsolatunk elején, h legyünk nyitott kapcsolatban addig,amíg nem találkozunk, de a pasi ragaszkodott ahhoz, hogy ne nyílt legyen.. egyébként 18 vagyok
2012. nov. 10. 13:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Távkapcsolat? és elmondtad neki?! SZERINTED 5000KM-RE TŐLED MEGTUDNÁ H KIKKEL FEKSZEL ÖSSZE?!?!!?!?! BOCS, DE TÉNYLEG EGY AKKORA EGY ******* VAGY H AZ KIFEJEZHETETLEN!!
2012. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én ezt nem nevezném kapcsolatnak (amúgy sem hiszek a távkapcsolatokban), inkább nyitott kapcsolat, amikor bármelyik fél bármit csinálhat, mondhatni alkalmi szexet hozol össze a "pároddal". A nagy távolság pedig igen csak azt eredményezi, hogy nem tudsz találkozni vele, és hosszú idő alatt azért vannak az embernek szükségletei. Biztos vagyok abban, hogy a párod is "félrekefélt" már, illetve, hogy te is félre fogsz. Ez hidd el így van rendjén! A távkapcsolat nem működik, csak egyesek bíznak benne nagyon...
2012. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy 18 évesen inkább élj egy rendes kapcsolatban, most kell tapasztalatod gyűjtened, és ezen nem azt értem, hogy fűvel-fával összejönni, hanem kapcsolati szinten.
2012. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig itt maga az a gond, hogy a sráccal nagyon nagy idézőjelben "jártok". Túl fiatal vagy még, nyilván szeretnél közvetlenebb kapcsolatot, megtapasztalni egyet s mást.


A netes sráccal nem kellett volna semmi komoly amíg nem találkoztok. Addig pedig csak beszélgettek, ismerkedtek. Ez a helyzet így röhejes.

2012. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem, nem tudná meg, de viszont ÉN tudtam, és szarul éreztem magam emiatt
2012. nov. 10. 13:08
 6/17 anonim ***** válasza:
Jol értem, hogy a távbarátoddal még nem szexeltél? Akkor hol lenne a megcsalás? Tudod a megcsalás az ugy történik, hogy a partnered mellett másnak is odatartod.
2012. nov. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy vagyok a netes pasival, hogy ha egy napig nem beszélünk, már végünk van... én nagyon kételkedtem benne, h ő nem kefélget fére, ezért mondtam is neki h legyen nyitott kapcsolat ameddig nem találkozunk. Mert tudom, hogy egy 25 éves pasinak igenis vannak szükségletei... szóval én teljesen megérteném ha volna ott barátnője, főleg h fiatalabb korában elég nagy nőcsábász volt. Mondtam neki h mondja el ha van valakije, nem változik semmi attól még...de egyszerűen azt állítja h nincs senkije ott.
2012. nov. 10. 13:11
 8/17 anonim ***** válasza:
A megcsalás az, ha kapcsolatban vagy és félrelépsz. Egy kapcsolat nem az első szextől számít kapcsolatnak, legalábbis szerintem.
2012. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

De jót röhögtem, istenem :D

Még a büdös életben nem találkoztatok, de már kapcsolatban vagytok tíz hónapja, és te meg is csaltad ennyi idő alatt azt, akivel még nem is találkoztál :D :D

Hová butul még a világ, de komolyan?! :D :D

2012. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akivel párkapcsolatban vagyok, őt nagyon szeretem, komolyan, bármit megadnék ha csak egy percig is vele lehetnék. De sajnos őt csak lelkileg tudom szeretni, mivel testileg még nem lehetett semmi kötődés köztünk. És a pasi,akivel a nyáron lefeküdtem, ugyanúgy kedves, meg minden, ha valami barom lett volna,alapból nem feküdtem volna le vele. Ő vele viszont már lehetne testi kapcsolatom is, mert ennyi idő után, akár egy érintés is olyan mint a gyémánt, bármit megadnánk érte..
2012. nov. 10. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!