Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem, mert azt mondja, hogy már nem szeret, békében elváltunk, erre most már nem is az ismerősöm facebookon miért?

Figyelt kérdés

azóta sincs pasija, szóval semmi indoka nincs, amiért nem az ismerősöm, akkor mégis miért csinálta?

4 hónapot voltunk együtt

22F



2012. nov. 10. 13:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Leginkább a lányok válasza érdekelne, de a fiúké is jöhet :)
2012. nov. 10. 13:57
 2/13 Keyss válasza:
szerintem azért h ne zaklasd őt ... vagy hogy neked könnyebb legyen elfelejteni
2012. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nem, nem zaklatom, egy hónapja nem beszéltünk már, eddig meg az ismerősöm volt

és meg is mondtam neki h leiratkoztam róla, szóval nem is látom őt

2012. nov. 10. 13:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért kéne,hogy az ismerősöd legyen?
2012. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Keyss válasza:
kk kérdezd meg tole
2012. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mert békében váltunk el és eddig az ismerősöm volt, nem az a lényeg h ismerősöm-e vagy sem, hanem az, hogy mi az oka
2012. nov. 10. 14:00
 7/13 anonim ***** válasza:

azt hiszem megadta a választ.

nem szeret már...

ki szakított kivel? talán könnyebb lenne válaszolni ha 1-2 részletet írnál.

békéban váltatok el...oké, de mi az oka amiért nem szeret, ezt megindokolta? lehet hogy olyan mint a legtöbb csaj, megbántódott egy csomószor de nem mondta el mert nem tudta veled megbeszélni.

volt egy barátom, én se tudtam vele megbeszélni semmi fontosat, mert mindent támadásnak, számára kínosnak vett mikor szóvá mertem tenni hogy rosszul érzem magam valami miatt.

aztán egy idő múlva már semmit nem mondtam el neki, akkor meg az lett a baja hogy nem vagyok vele őszinte.

szépen lassan elrúgott magától és fel sem tűnt neki.

a végén letöröltem.

már nem szerettem de gondoltam, mit fájjon a szívem mindig látni, hogy mindig eszembe jusson hogy mennyi nehéz pillanatot okozott és fel sem fogta.

nagyon intelligens volt, de ezt képtelen volt érzékelni

2012. nov. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem fogom megkérdezni, ő dobott, akkor kuncsorogjak neki, hogy jaj, miért nem vagyunk ismerősök? Ennyire nem vagyok hülye, van büszkeségem
2012. nov. 10. 14:01
 9/13 anonim ***** válasza:

ja bocs, látom hogy ő szakított...

hát ja, vlsz sokszor megbántódott, vagy csak szimplán megunt és kihűlt részéről a dolog

2012. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

de akkor meg is van a válasz.

tudja hogy te nem fogsz neki írni, gondolom ő meg úgy van vele hogy tiszteletben tartja.

talán azt gondolja hogy még érzel iránta valamit és minek kínozzon a "legyünk barátok" -kezdetű olcsó maszlaggal.

tök normálisan áll hozzá, lehetőséget ad neked hogy túllépj rajta és ne foglalkozz vele

értékeld, sokan évekig nyaggatják a másikat "barátságból" és bezavarnak a kezdődő új kapcsolataiba stb.

ő legalább nem :D

2012. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!