Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engedjek vagy ne? Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedjek vagy ne? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan már 4 hónapja vagyunk együtt ami az eddigi leghosszabb kapcsolatom ezért úgy éreztük mind a ketten hogy a "következő szintre" léphetnénk. A srác két évvel idősebb nálam és így már mondhatni rutinnal rendelkezik nekem viszont ez lenne az első alkalom. A fura csak az az egészben hogy arra kért nyilvános helyen történjen meg (park,elhagyott utca satöbbi). Először nem értettem és meg is ijedtem de már egyre inkább kezdek hajlania a beleegyezésre. Normális ez? Szerintetek belemenjek esetleg történt ilyesmi valakivel? Komoly válaszokat pls segítség kell!!! 17/L

2012. nov. 10. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem első alkalommal semmiféleképpen se
2012. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék bele a helyedben, azért a szüzességemet nem egy dzsuvás utcán veszteném el, vagy egy parkban.
2012. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első alkalomnak nem tartom jó ötletnek a nyilvános helyet,egy ágy kettesben alkalmasabb lenne,inkább majd késöbbiekben a nyilvános hely,ha izgat.
2012. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Tyler913 ***** válasza:

Semmiképp se menj bele! Az első alkalom biztonságos,védett helyen kell történjen.Majd ha már rutinosak lesztek,akkor az izgalom kedvéért beleférhet a nyilvános hely is.

De gondolj bele: arra akarsz majd 1O év múlva emlékezni,hogy egy sikátorban,a kukának döntve veszítetted el a szüzességedet?

2012. nov. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A szüzesség elvesztése gyakran vérzéssel jár. Ha, ez egy parkban, utcában történne meg, nem elég, hogy kellemetlen érzés lenne véres....járkálni, de még a fertőzés veszélye is fenn állna, nem beszélve arról, hogy ez egy elég fontos esemény, főleg egy lány életében.
2012. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak eléggé komolyak az érzéseim és azt gondoltam ha a kedvében járhatnék hát miért ne, a barátaim mind azt mondják az első nem e legjobb és nem is legemlékezetesebb csak túl kell lenni rajta. Egyre jobban úgy érzem én is itt az ideje
2012. nov. 10. 22:45
 7/13 anonim ***** válasza:

"történt ilyesmi valakivel?"

Ismerősöm egy szórakozóhelyen vmi lépcső alatt veszítette el a szüzességét. A srác 1 hétre rá szakított vele. Uh nagyon nem büszke az egészre, annyi mentsége van hogy "hirtelen felindulásból" történt.

Am. ilyet kérni hogy a legelső alkalom a lánynak így legyen, ha nem lennék szűz is gyanús lenne. Biztos nem csak szexelni akar, aztán csá? Vagy vmi idétlen fogadás...

Szóval óvatosan, 4 hónap nem olyan hosszú idő. Én tuti nem mennék bele. Meg most nem azért, de tök hideg van kint éjjel. Ilyen mínuszban tuti nem tolnám le a bugyimat! :D

2012. nov. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Tyler913 ***** válasza:

Az ok,hogy a kedvében akarsz járni,de vannak határok.Tényleg gyanús,hogy ilyet kér.

Rendben van,hogy az első alkalom nem feltétlenül 1OO% gyönyör és kéj (főleg egy lánynak),de épp ezért fontos,hogy a lehető legmeghittebb legyen.Ha belemész,lehet annyira rossz élmény lesz,hogy utána elmegy a szextől a kedved egy jó időre.


Szóval még egyszer mondom: ne menj bele.Nagyon megbánnád.

2012. nov. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Neked agyad is van amivel gondolkozol?
2012. nov. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez hülyer, hogy jut egyáltalán ilyen eszébe első alkalomra???? Amugy sem szokott tul jó lenni az eslő nemhogy iyg hogy még kényelmetlen is lesz. mivel nem megoldható a misszionárius, tél is van, hideg lenne na meg aggódhattok jön-e arra valami. Ez tuti rossz élmény lenne neked. Nagyon furcsa hogy enyire nem Te lrdekeld ezt a fiut hanem azt akarja ami neki jó lenne.

Mondd meg neki hogy elsőre tuti nem de késöbb ha már belejöttetek benne vagy. Legyen rád tekintettel....

2012. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!